Hangisinin avukatı olmak istersiniz Katilinin mi/Tecavüzcünün mü?

Avukatlık şüphesiz ki zor mesleklerden biri saygı duyarım öncelikle...

peki ya söyle bir soru sorsam nasıl olur birden birini seçmek ve savunmak zorundasınız...

Bir katili savunmak mı yoksa Tecavüzcüyü savunmayı mı seçer misiniz sebep belirterek birini seçer misiniz...

Hangisinin avukatı olmak istersiniz Katilinin mi/Tecavüzcü'nün mü?

#pilavüstü #katilmi #tecavüzcü mü ?

0|0
50|40

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Avukatlar Yeri Geldi mi? Olmayan Şeref ve Namusuna Yemin Eden Kişilerdir.

2|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 49

Erkekler Ne Diyor 39

• katili savunmayı tercih ederim
    katil olmak kolay değildir kendini savunma amaçlıda öldürmüş olabilirsin ya da o insanın kendisini ifade edebilmesi için avukat olursun

diğeri ise tarzım değil bir olay
    öyle bir yaratığı savunmak mı
    düşman başına gelmesin

avukatlık gerçekten zor

0|1
    0|0
  • Katili savunurum, çünkü biri ölüyor ve biri öldürülüyorsa, vardır bir sebebi, lakin tecavüzün herhangi bir sebebi asla yoktur ve olamaz.

0|1
    0|0
    • ama gerekçen tecavüzcü mü bilmiyorsun ki adaş şöyle düşün belkide kız iftira attı suçsuz yere onca sene yatıcak

• Kimi avukat, adamı ipten alır adas. :D

Herkes katili savunmak, istemiş lakin mantıklı olanda bu bence :)

• doğru doğru avukatlar zaten duygusal davranmaz

• Avukatlığı bırakırım. ne tecavüzcünün nede katilin avukatı olmam. insanları kendi zevkleri için öldüren, milletin namusuna göz diken, istemediği halde zorla alı koyup, önce tecavüz eden, sonrada öldüren insanlarla benim bir diyaloğum dahi olamaz. bunuda açık bir şekilde söylüyorum

0|1
    0|0
  • Katil savunurdum bir anlık öfke sinir krizi çaresizlik ile böyle bir şey yapmış olabilir kasıtlı yapmış olsa bile yinede katili savunurdum tecavuzcu lerin hayalari kesilip her gün dir hep dirhem etleri kesilip yaralarına tuz basıp acı çeke çeke oldurulmelidir

0|1
    0|0
  • Katilin; belki savunulacak bir yönü vardır silah tutan elin ama hiç bir savunması olamaz zevk alarak yaptığın ve başkasının hayatını kararttığın bir işin!

0|1
    0|0
  • Katili savunurfum ve onu kurtarıp ondan bir iyilik yapıp bu tecavüzcüyü yaşatmamasını isterdim. Sonuç tecavüzcü ölür katil hapse düşer. MİSSİON COMPLATED

1|1
    0|0
  • Tecavüz tamamen şeredfsizliktir hiçbir bahanesi olmaz ama katillik tartışılır neden acaba diye çünkü kimse zevkine birini öldürmez. belkide yakında olurum o yüzden daha samimi geliyor

0|1
    0|0
  • Hepsinin olurum. %100 haksız diye birşey yoktur çünkü hukukda

http://i.hizliresim.com/D4XOoy.gif

0|1
    0|0
  • katil diyorsun adam katilse delillerse sabitse zaten birşey yapmama gerek kalmaz

0|1
    0|0
  • Katilin.. Haklı sebebi olabilir.. Mesela eşine tecavüz edilmiş olabilir cocugu öldürülmüş olabilir... Ama tecavüzcü için o ooow fck that !! :)

0|2
    0|0
  • şu an da kendi mesleğimden memnunum

0|1
    0|0
  • İkisi de zor iş tabii diye klasik bir cümleyle başlayayım :) Tecavüzcüyü savunursan muhtemelen bidaha kimse senden avukatlık yapmanı istemez, zorluğunu geçtim işsiz dahi kalırsın sanırım :) Katil candır :D

0|1
    0|0
  • hangisinin parası daha yüksek ise o adamın meslek savunmak zaten

0|1
    0|0
    • aynen tecavüz diyince millet ön yargıyla baktı gerçekten suçlu mu bilmedikleri halde

• ilk zamanlar bütün avukatlar öyle olcak işi oturturursa kendini geliştirirse deli para var yoksa tırt meslek cok avukat var

• Katilin tabiki.

0|1
    0|0
  • katilin en azından tecavüz gibi pis bir şeye bulaşmamış mesela seri katil olabilir zaten böyle giderse bende seri katil olup cıkıcam galiba

0|1
    0|0
  • Secmem

0|1
    0|0
  • Bebek yüzlü katilin avukatı olabilirdim. Adam haklı yere öldürdü zaten bir çok kişiyi :D

0|1
    0|0
    • ha bence de o yakalandı dimi bir ara alanyada yaşıyorum ya benide kesmese diye dua ediyordum :D

• ahaha ya samsunda var rahatsız siniper onları merak ediyorum ben :D

• Ne katiller var aslında bunlar sadece bilinenler:D

• Katil
    En azından haklı sebepleri olabiliyor

0|1
    0|0
  • Şeytanın Avukatı

0|1
    0|0
  • Tecavüzcüye avukatlık yapardım. Bütün cezaları alabileceği şekilde bir savunma yapardım.😈

0|1
    0|0
  • kesinlikle katili... öldürmek için haklı sebebi vardır belki ama tecavüzcünün haklı sebebi olamaz

0|1
    0|0
  • Katil

0|1
    0|0
  • katili seçerim

0|1
    0|0
  • Tecavüzcunun şerefsizi savunmaz evet yapmis o. cocugu der müebbet almasini saglardim

0|1
    0|0
  • Tecavüzcuye neden avukat olayım ona bir tecavüzcü bulur aynisini kendisine yaptırırım

0|1
    0|0
  • İkisinin de hakimi tecavüzcü affedilmez zaten ama katilin belki haklı bir gerekçesi olabilir

0|1
    0|0
  • Katili.

0|1
    0|0
  • hiç birinin

0|1
    0|0
  • 2 side suçlu hakim bey
    Hiçkimseyi tutmuyorum :)

0|0
    0|0