Abi ben kimseyi sevmedim bu zaman kadar ve de nedense sevemiyorum da tamam mı. Şimdi beni korkutan bişey var... :) ?

Şu dizilerde felan söylüyorlar ya , "biz çok şanslıyız bu dünyadan aşık olamadan , sevgi nedir bilmeden giden insanlar var " . Ya bu cümleyi çok fazla takmaya başladım :) Ya bende onlardan biri olursam

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Emin ol acısı mutluluğundan daha beter. O yüzden sevmemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
    • Ama bence acısı bile yaşamaya değer ya :) Ben acısınıda yaşamak istiyorum )

• :D
      Sende diledğin gibi birisini bulursun umarım )

• İnşallah nasip kismet😊

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bende hic sevmedim, asik olamadim ve sevemiyorumda. Bunun icin gerek var mı bilemiyorum ama psikologa gitmeyi dusunuyorum herkes gerek yok diyorda ikna olamuyorum. Sana bir sorum olcak dostum dogdugundan bu yana dusun ama bunu. Bazilari hatta bircogu kisi birine asik oldugunu dusunuyor bastan sonradan anliyorki sadece hoslantiymis diye dusunuyor. Hic hayatinda dogdugundan beridir boyle birsey dusundun nu birine karsi veya hicbir an birinden hoslandigin zamanlar bile asik oldugunu sevdigini dusunmedin mi? Bunu iyi okuyup anlayip ve dusunup Allaha inancin uzerine dogru cevapla dostum. Allaha inancin uzerine sordugumdan aman yanlua cevap verme cok buyuk gunah olur ama eger dogru sekilde cevaplarsan beni 1 yildir icinde bulundugum ikilemden kurtarmus olcaksin ve gerekirse bir an once psikolga gidicem buyuk sevaba girersin nolur yardim et dostum

0|0
    0|0
    • Çocuktum daha o zaman aşık oldum sanıyordum , ama çocukluk işte hani ergenlikd dönemine felan giriyosun ya , o yüzden onu saymıyorum.
      Ama hayatımda sedece 1 kez bir kızdan çok hoşlandım , ama yani onsuz yapamam durumunda değildim zaten 2 hafta geçe öyle bir hareket yaptı ki gözümden düştü hemen bende sildim gitti

• Tam tahminim gibi ayni benim yasadiklarim veya yasamadiklarim, ben de buzamana kadar cocuklukta birseyler hissettigimi sandigim biri olmustu internettende arastirdim bir cocuk annesine babadina bile asik olabiliyormus yani bu ask denilen aslinda ask degilmis begeni hayranlik gibi bir durummus. hoslandigim ayretten biri daha olnystu ayrildigimizda ayni sekilde aglamadim bile dusundum sonra bir insan birdaha goremeyecegi kisi icin bir gram bile gozyasi dokmuyorsa bu yasanilan sanilan sey aslunda benim gozumde hicmis dedim. Sevemiyorum asik olamiyorum aglayamiyorum nereye gidecek boyle hic bilmitorum dostum sagilasin ilgilendigin icin sorumla

• Asıl sen sağol gardaş ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Olursun. Ayni senin gibi bir arkadasim vardi bu lafin uzerine 1 yil gecmeden asik oldu.

0|0
    0|0
  • benide ürkütüyo bu düsünce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgiyi öğrenmek istersen önce kapıdan çıkıp gök yüzüne ve doğaya bak önce yaratıcıyı anla neden sana bu beyni verdi diye sevgiyi anlamaya bak manaya bak yani yaratılışa bak o zaman anlarsın sevgiyi korkma kalbin sevgiyi anlamak istiyorsa yaratıcı bir gün sana o sevgiyi gösterir sende o zaman anlarsın herşeyi hayatın anlam kazanır dünyandaki herşey birden anlamlaşır..

1|0
    0|0
    • Ben Allahını , Kitabını , Yaratıcıyı tanıyan birisiyim kardeşim :)
      Ama işte normal o bildiğimiz herkesin ağız doğlusu bahsettiği sevgiyi daha yaşamadım ve 23 yaşım olacak )

• çok güzel insanoğluna lazım olan inanç var ise. o zaman sevgiyi anlaman lazım algılaman lazım öğrenmen lazım sevgi nasıl diye sevgi sadece karşı cinse duyulan arzu değildir sevgi insanın kalbinden gelir saf seversev o zaman kalp gözün açılır doğayı sev hayvanları sev anlamaya çalış dünyayı o zaman sevgiyi bulursun..

• babacan sabırlı. bismillah daha yaşın kaç. Allah ömür versin yaşa gör neler olur. Sabır yaa!

0|0
    0|0
Yükleniyor...