Hep iyi ve kibar olmak zor mudur?

Saçma bir soru biliyorum ama ben sürekli insanlara karsı kibarım. Hep alttan alıyorum. Bazen bunlar benı zor durumda bırakıyor. Karakter olarak böyleyım. Asla yalan söyleyemiyorum. Bu yüzden bir kaç ilişkim bitti. Hayatta güven içinde hissetmezsem bogulacak gibi oluyorum. Yalan söyleyen birini yalanını yakalayınca hemen sırtımı dönüyorum bu yüzden kimse ile bırlıkte olamıyorum

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kolay elde edilen şeyler insana bir şey katmaz.. zoru başarmak zor olan kişiği korumak en sağlıklısıdır... yaptığın senin duruşunu anlayışlı düşünceni ortaya koyuyor... sırf bu yüzden sana sırt çevireceklerse.. bırak gitsinler..

0|0
    0|0
    • cok zor oluyor ama

• dürüst olmayanlar işlerine gelmediği için kolayı seçerler... bu yüzden onlara tuaf gelmesi normal..

• belkide...

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleyim sonra bir an geliyor patliyorum hemde cok fena

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim ben öncelikle ALLAH'a sonra kendime ve daha sonra insanlara karşı kibar , iyi kalpli olmaya çalışıyorum. ALLAH'ın yasakladığı herşeyden uzaklaşıp doğru biri olma yolunda ilerliyorum fakat herkesin bir sabır derecesi var herkesin bir dayanma seviyesi var bazen insanlar seni çileden çıkarabiliyor kardeşim. Yalan , zina , hırsızlık , gıybet bunlar bir hastalık kardeşim bir kez yapan her zaman bir daha yapıyor bence bu tutumunda haklısın.

0|0
    0|0
  • Sen doğrusunu yapiyorsun birak karsindaki insanlar bunu bilmesin sen hep doğru ol kaybediyo gibi olsanda inan kazanan hep sensin herzaman...

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Yo zor değil.

0|0
    0|0
  • Sanırsam zor değildir, kibar ve dürüst olmak için öyle yetiştirilmek gerekiyor herhalde.
    Sonradan kazanılabilecek bir özellik değil.
    Aslında bulunmaz nimetsin, yakınma, yoldan çıkma.

0|0
    0|0
  • ben de öyleyim ama ben de yalan söylerim :D

O yüzden kimseyle konuşmuyorum zaten

0|0
    0|0
  • Ender rastlanan bir kimsesin... Kıymetini bil bence... Özellikle son senelerde ayaküstü 40 yalan atan kızlarla kıyaslarsak... Kıymetin bilinmeli...

0|0
    0|0
    • ama bu beni çookk yoruyor

• Sakin, sakin... hala iyi insanlar var ve bir yerlerde yaşıyorlar!.. :) :) :)

• :) :)

• kızın kibarı bu devirde zor bulunur.

0|0
    0|0
  • Iyi ve dürüst olmak kolayda, kime iyi ve durust davranacagini secmek zor...

0|0
    0|0
  • bence en iyisini yapıyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...