Maddiyat durumlarım ne olacak?

Üniversite öğrencisiyim. Annem ve babam ayrı olduğu için maddi destek almıyorum. Geçinemiyorum. Yurt ücretimi vermem gerekiyor atılacağım yoksa ne yapabilirim arkadaşlar lütfen kırıcı olmayın zaten yeterince bitik durumdayım? Part time bulamıyorum bir türlü. Arayan yerler hep full time.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• allah yar ve yardimcin olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gecen yolda para bir miktar para buldum. Arkadasin teki sıkısmıs parayi verdim elime gecimce camiye yardim et dedim. Camiye bagisladigini soyledi bagislamadigini biliyorum. Hoca hoca gezdirecegim onu zaten misli ile cikacak ondan. Neyse bende ogrenciyim bu paradan kala kala elimde 15 tl kaldi. Hesap numarasi ver gonderiyim. Az bir miktar ama hic yoktan iyidir. Paranin sahinine de dua edersin.

1|0
    0|0
  • Devlet dışında özel olarak burs veren şahıslar ve şirketler var. Bunları biraz araştırmayı dene. Pek çok arkadaşım bu şekilde okumuştu.

0|0
    0|0
  • aynen iş bulamıyoruz şaka gibi.

0|0
    0|0
  • Anketörlük yap , bankaya sor bu kart satma işi falan var onu yap. İlla ki bulursun ara

0|0
    0|0
  • Para banada lazım hiç hatırlatma zalımın kızı

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin

0|0
    0|0
    • Kırıkkale abi

• Anladım abisi Kırıkkale belediye başkanına git yardımcı olurlar Kırıkkale sosyay hizmetler vakfınada müracaat edebilirsin.

• kyk basvurdun mu

0|0
    0|0
    • Kyk taa ocak sonu 2. dönemmiş benim ilk yılım

• benimde ilk yilim hic maddi sikinti daha cekmedim kafayi kullanirsan sende bulursun

• ben senin nerde çalışçağını söylim B. İ. M

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...