Erkek kankiler cok sevimli degil mi?

Boyle kizlari kardes gibi koruyorlar cok hosuma gidiyor :)

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• benimde var 10 yıllık tanıdığım Abi kardeş gibiyiz sürekli görüşmesekte

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Yorumumu dikkate almanı öneririm. Simdi bazı erkekler vardır korumayla kollamayla sana yakınlıgıyla sana güven verip sevgili olmak ister bu normaldir bazıları vardır seni korur bir arkadasın sana dedigi gibi yardırır arkandan cinsel bir obje olarak gorur ve benim bir kız arkadasım vardı dıyelım yakındık korumayı gectım kızı elbette koruyorduk kızın yanında kufur etmekten utanırdım tabi bu arkadaslık secimini senin yapman lazım hosuna gitmesinin sebebi de kendinizi isteseniz erkeklerden daha iyi savunursunuz ama bir erkek tarafından korunmak bilmiyorum kadınların hosuna gidiyor

1|0
    0|0
    • son noktayı koymuşsun çok haklısın :)

• Freud'un bir teorisine göre erkekler cinsel açıdan ilgi duymayacağı hiç bir bayanla arkadaş olmak istemez. Hayır kız çirkinse güzel arkadaşları vardır oradan faydalanırım moduna girer. Tabi çocukluğundan tanıyorsan ya da birlikte zor dönemler atlattıysan senin için gerçekten özel bir değeri varsa belki sayısal loto ihtimali kadar arkadaş kalma ihtimali var. O bile fazla optimist bir tahmin olur bana göre. Ayrıca hoş falan da durmuyor bence. Neriman iplikçiyle kırış ikilisi olmaya gerek yok durduk yere, benim gözümün önüne o ikili geldi.

2|0
    0|0
  • Lol nasıl uyuz oluyorum bu sınıftaki kizlarin kankis demesine bir yürü git diyorum 😃😃😃

0|0
    0|0
  • he he sen öyle san :) tabi istisnalar hariç

0|0
    0|0
  • erkekten kıza kızdan erkeğe kanka dost olmaz. ateşle barut sarılmaz. geçin bu işleri

1|0
    0|0
  • kanka ayağı g*t ayağı

0|0
    0|0
  • nice ceylanları böyle avladı sırtlanlar :D

1|0
    0|0
  • Arkandan atip tutuyorlar merak etme

0|0
    0|0
    • Sen oyle yapiyorsun yani

• Ben öyle yapmıyorum. Zaten kiz kankim de yok. Ama mesela yanimda ki cocuklar kiza kardesim knk falan diyor. Kiz gidince off şuna bak nasil şaparim falan... kimseye guvenme ve hic bir erkekle sevgili haric cok yakin olma

• Peki :(

• :D onlar kendılerı yataga atmak ıcın ınan bana bende erkegım kız kankam olamaz olursa yataga atmak gelır ıcımden

0|0
    0|0
  • ayak onlar, hep ayak ;)

0|0
    0|0
  • tabi ya

0|0
    0|0
  • Dimi yaa. d. d

0|0
    0|0
  • aynı ben :D

0|0
    0|0
  • Kanka ayağı popo ayağı ama bunuda biliyomusun :D

0|0
    0|0
  • Boş muhabbetçiler

0|0
    0|0
  • memleketin mardin değil galiba

0|0
    0|0
  • aynen bazı kızlarda kankilerine veriyor :D

0|0
    0|0
  • Nine görünümlü kurt bazıları farkında değilsin :D

1|0
    0|0
  • Sonra yatağa atıyorlar güzel oluyor :)

0|0
    0|0
    • Yooo ne alaka

• İşte o mesafe zamanla kalkıyor maalesef sonra kızla kendini yatakta sigara içerken buluyorsun

• 8 yillik kankim var oyle birsey olmadi bacim der hala siz o mesafeyi koruyamamissiniz

• Kız kankam olmadığı için ne düşündüklerini bilemiyorum

0|0
    0|0
  • ben olsam o kadar emin olmazdım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Erkek" kankiler?
    Kanki manki degildir o kandirmayin kendinizi. Erkektir o. Sevimliymis tatliymis mis. Kanki falan degil o. Akil hep onun yakisikli/tatli olduguna Gidiyor iste bak gibi de "erkek" olarak goruyorsunuz.

0|0
    0|0
  • onların neslı tukendı be

0|0
    0|0
  • Emin ol öyle yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Hoş değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...