İlk kez bara/diskoya gidicem?

İLK KEZ GİDİCEM YA ORTAm nasıldr nasil giyinmem nasl davranmam lazmm erkek arkadasmla gidicem bu arada.. Yani rezil olmak istemyrm yaninda

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah başka bir evde başın ağrırken kıyafetlerini banyodan toplama ihtimalin yüksek

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diskya gtrenden koca olmaz

3|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• la işte bara gidip iki bişey içecen
    niye rezil olasın
    ne giyinmem lazım nedir ya gece klübüne mi gidiyon
    normalde ne giyiyosan giy git

disko kelimesi gençlerin ağzına nereden takıldı bilmiyorum ki
    disko dediğin şey 80 lerde bitti

1|0
    0|0
  • ne çok açık ne çok kapalı ne çok sönük ne çok iddialı giyinmelisin makyajı abartma sevgilin varsa hele ki yanında alkol kullanıyorsan en fazla bir tane bira iç başka da kullanma ;) bol şaaaans ;)

0|0
    0|0
  • pantolon kot giy... çok cafcaflı şeyler giyersen seni süt dilimi zannederler... sıradan giyin... :( yani bizim kızlar öyle giyiniyor.. :)

1|0
    0|0
  • gelişmiş ülkelerin çocukları ilk kez seminer fuarlara katılırken türk gençliğinin hayallerine bak...

3|0
    0|0
  • İlk kez gidiyomuş gibi boyalanıp zilli gibi gitmede.

0|0
    0|0
  • ben ilk muğlada gittim çok güzeldi :D kızlar çok fena dans ediyorlardı sırf onları izlemek için gece beşe kadar iki birayla oturdum orada :D

0|0
    0|0
  • kiyafetlerini ona sectir ;)

0|0
    0|0
  • Açık gıyınme edepli otur

0|0
    0|0
  • Doğallık İyidir Toplum için değişme Özün Neyse Öyle Ol.

0|0
    0|0
  • BU ülkede gidilecek bar disko yok gitmesen daha iyi edersin saçma sapan ortamlar

0|0
    0|0
  • Çok açık giyinme. Müziğin ritmine göre dans et. Etrafa bakma. Çünkü şeytani bir yer gece clübleri

0|0
    0|0
  • Gitme diyemedim

0|0
    0|0
  • ilk kezse gitme

0|0
    0|0
  • ortama ayak uydur en basitide erkek arkadaşına zaten geceler sizindir :)

0|0
    0|0
  • siyah tayt (hareket özgürlüğün fazla olur) üstüne badi (ortam sıcaklığı boğmasın diye tabi üzerine deri spor bir ceket) ayakkabıda topuklu yarım bot tarzlarınız var ya onlar güzel duruyor bide hafif makyaj ve en önemlisi sakın erkeklere bakma sadece erkek arkadaşına odaklan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• abartı giyinme şık görün sadece. ve lütfen agzınla iç

0|0
    0|0
  • Ağzınla iç. Tek önerim bu.

0|0
    0|0
  • bende hç gtmedm

0|0
    0|0