Fabrikada isci olmak?

merhaba. bir fabrikada ise girmek istiyorum isci olarak. deterjan olur tekstil olur ama lise mezunu 19 yasinda deneyimsiz biriyim neler yaparlar pozisyonlari bile bilmiyorum sizin bilginiz var mi aslinda bir yerde paketlemeci olabilirim diye dusunmustum ama zor ve agir is sanirim pakete koymakla bitmiyor kutulara istifleyip tasimak vs

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• coll canter'lara genelde bayanları alırlar.
    oralarda çalışmayı dene hem primli hemde lugatınla para kazanabilirsin

0|0
    0|0
    • tesekkurler. aklimdan gecti ama o konuda da tecrubem yok tirsiyorum bu yuzden. aslinda asil yapmak istedigim is tibbi sekreterlik. kursa gidebilirim ama yine de is bulmak zor gibi. gonullu staj icin basvursam o sekilde tecrube kazansam olur fakat hep ayak isi yaptirirlar i nasil ogrenecegim ogrenenler nasil ogreniyor bu isi

• cok tesekkur ederim guzel fikirmis aslinda basvurabilirim peki ben ya telwfondaki kisinin sorularinin cevaplarini bilmezsem ya sesi ve konusmasi anlasilir degilse diye krkuyorum ya pc de gerekli peogrami kullanmayi bilmiyorsam bana ogretecekler mi

• arayan kişi zaten almak içöin arıyor
      sana öğretilen bilgilerden sürekli aynı şeyleri telefonda tekrarlıyıp
      satıyorsun data zor birşey değil ürünümn satışını giriyorsun depoda bunu kargoluyor
      sesi ve konuşmaları anlaşılır net duyulabilen kulaklıklar var.
      anlamaz isen anlamadığın şeyi tekrar sorabilirsin bu zor birşey değil ki
      yani sandığın gibi bir zorluğu yok en azından fabrikalardan daha iyi ortamlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir kaç sene sonra operatör bile olabilirsin.

0|0
    0|0
  • koçtaş bahause gibi yapı marketlerde firma personelleri çalışıyor onlara danış en az 1250 maaş 400 yemek + prim alırsın ne fabrikası ne tekstili?

0|0
    0|0
  • ş kura git vasıfsız bir çok işci alıyolar hem daha rahat işlerde bula bilirler :)

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim. hic denemedim internetten kaydolmak yeterli mi

• yok bence direk başvur anında iş bulabilirsin internetten uğraşma orda tc ile hemen kayıt ediyolar :)

• nerde yasıyosun

0|0
    0|0
  • tekstile gir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...