Dil piercingi olan kız?

Dilimi deldirmek istiyorum bunu baska birine söyledigimde herkesin aklına fesat çirkin düşünceler geliyo bu konuda rahatsızım ben öyle oldugunu dusunmuyorum ve bu yuzden deldirmek istemiyorum "o„ gozuyle bakılıyo neden?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ilgisi yok kendinize yakıştıyorsanız yaptırabilirsiniz... düşünceyi kötüye kullanmak zayıf insanların işidir.. ön yargılarını yıkamayanlardır... bir aksesuar bir kıyafet neden düşünceleri değiştirsin.. ama malesef bu gözle bakmıyorlar... kendini nasıl mutlu hissediyorsan onu yap..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç de bile o... luk ile alakası yok, sen o insanlara aldırma ve deldir, bence çok yakışacaktır.

1|0
    0|0
  • Ne olacak diline takınca b. k yemenin daniskası böyle şeylere özenme güzelliğine bedenine yazık

1|0
    0|0
  • Ya şu hayatta herkeze birşey diyorlar :D zayıf olana sıska iskeletor kilolu olana ayı öküz kısa boylu olana bodur uzun boylu olana deve parası olana zengin piçi parası olmayana fakir yane ne yapmak istiyorsan onu yap insanları aldırma

1|0
    0|0
  • Güzelsen o derler değilsen Kezban zenginsen varoş başkalarını dinlemeye devam edersen istediğin hiçbirşeyi yapamazsın. Ama çok ciddi sonuçları olabiliyor sağlık açısından araştırmanı tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • piercingi olan kızlar gözümde Manda'dan farksızdır.

0|0
    1|0
  • istediğin yerine piercing taktırabilirsin tatlım kimseyi ilgilendirmez :D

1|0
    0|0
  • Ne alaka öyle bakılmakla? Hayat senin hayatın keyfine bak

1|0
    0|0
  • doğru düzgün şeylere özenmezsiniz zaten

0|0
    1|0
  • çünkü dildeki o metalle alaklı +18 konular var :D

1|0
    0|0
    • Çok zeki bir erkege benziyorsun.

• tarzım değil

0|0
    0|0
  • bence iğrençlikten başka bişe değil kulak burun dudak bitti bir diliniz kaldı

0|0
    0|0
  • Bende daha çok satanistleri çağrıştırıyor

0|0
    0|0
  • Acımasız kız..

0|0
    0|0
  • sevgilisi tarafından terk edildiğinde dünyasııı başına yıkılır, aylarca kendine gelemez. salya sümük ağlar, eski sevgilisini geri kazanmak için her yolu dener. bir daha aşık olmayacağına inanır. sonra, yeni bir sevgili bulur. aynı şeyleri yeniden yaşar.

özetle böyle görünüyorsun ;)

0|0
    1|0
    • Yanlıs soruya cevap verdin yiğen 😉

• Sarhos degilim yanlıs anlasılmaassında stresliyim , mutsuzum vs nerden geldik buraya ya

• kafam güzel dünya güzel modu beni benden aldı ;) rahat ol ;)

• sence o.. kavramı nedir kime denir ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sana kaç defa dedim üç kuruşluklarla takılma diye

1|0
    0|0
  • Hımm iyi düşün bence arkadaşım yaptırmıştı çok uzun süre acı çekti bir hafta konuşamadı nerdeyse şişti dili bişey yiyemedi acısıda cabası. Tabi birde hijyen kısmı var işin yaptırmakla bitmiyor yani

1|0
    0|0
    • Haklısın burnum kulağım ve gobegim delik cok kez arastırdım umarım bir aksilik yasamam :)

• Ooo sen işin piri olmuşsun😊

• Bagımlıyım diyelim

• o gözle bakmamda yani pek hos durmuyo bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...