Tecavüze uğrasaydınız ne yapardınız?

Tecavüze uğrasaydınız ne yapardınız?Dün konuş benimle adlı bir film izledim. Oradaki kız karakter kendine tecavüz eden erkeği şikayet etmiyordu ve aynı okulda okuyorlardı. Tabi kültür farklılıklarıda bir neden ve kızın yaşadıkları içsel düşünceleri falan ama ben herzaman için şikayet edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kız veya erkek fark etmez eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız ne yaparsınız?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• o tvleredeki gibi 'arkadaş', anlayış ve güven hissettiren ailem olmadı tecavüzcüyü vurmak yerine beni vururlardı heralde o yüzden başıma böyle bişeyin gelmesinden çok korkuyorum. Yanımda olacak kimse yok..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Düşünmesi bile korkunç :D

1|0
    0|0
  • kaçınılmazsa zevk almaya çalışırdım :P

0|0
    1|0
  • Cevap vermek istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • hayat devam ediyor. O yüzden bakireliği çok takmayın diyorum

0|0
    0|0
    • Önemli olan bakirelik değil düşüncesi kıt arkadaşım. Böyle bir olayın yaşanması başlı başına korkunç birşey ve sanırım senin bakirliğinde o kadar önemli değil.

• nasıl edilebilir sence?

• Tüm olasılıkları düşünmek gerek. Erkek daha güçlü ise olabilir ya da daha farklı durumlar. Yani yapan yapıyo.

• gömerdim canlı canlı ne şikayeti :)

0|0
    0|0
  • hayatta varsa tecavuze ugramak bagırmayı bırakta zevk almaya bak demısler D:

0|0
    1|0
  • Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak :)

0|0
    1|0
  • Tecavüz kaçinilmazsa zevk almaya bakacaksin 😄

0|0
    0|0
  • tecavuz kacınılmazsa zevk almaya bak derım bunlarada fazla kafaya takma ıtırafcı arkadasım :D

0|0
    1|0
    • İtiraf derken? ve zevk almada ne demek ne hastalıklı insanlarsınız ya. Günün birinde biri sana sokmaya çalışırsa zevk alamana bakarsın

• Cahil olduğundan olmasın😒

• ugrasmak ıstemedıgımden bır erkegın tecavuze ugrama ıhtımalını neden tartısıyosun sacma he bı beyındesın

• pıçaklarım

1|0
    0|0
  • bilmiyorum sessiz kalıyoruz mecburen birazda karşıdaki kişilerin durumuna üzülüyorum tabi geçen otobüs durağında iki genç kız sözlü tacizde bulundu kafamı çevirdim yürüdüm muhatap olmak bile istemedim bende güzel bir bayan görünce güzelliği ile ilgili direk yüzüne birşeyler söylüyorum ama kimseyi taciz etmiyorum sapıklık bu resmen

0|0
    0|0
  • şimdi bu tarz filmler bence kasıtlı yapılıyor amaç tecavüzü sapıklıgı falan normalleştirmek kardeşler arasında ki ilişkileri aşkmış gibi anlatan filmler var

0|0
    0|0
  • travesti olurdum siftahı atmışlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne sikayet etmesi oldururdum.

1|0
    0|0
  • Basit şeyler değil. Şikayet onun sadece 10 yıl hapiste kalmasına yarar başka bir şey olmaz. Benim çektiğim acılar ve psikolojin karşılığı onun 10 yılına maal edemez.

1|0
    0|0
  • Allah korusun ya o ne biçim laf.

1|0
    0|0
    • Allah korusun tabiki de yani ne olacağımız belli olmaz. Özelliklede böyle bir ülkede yaşıyorsak..

• imkansız öyle bişey yaşamam.. öyle bişeye kalkışan insanı dogduguna pişman ederm valla. elim armut toplamıyor sonucta dimi. :d

0|0
    0|0
  • Tecavuz kacinilmazsa zevk almaya bakicaksin derrrmisim :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...