Kürtçe bilenler bir bakar mı?

Biri bana Dilemin ketiye te ama ez çi bikim tu türki ez kürmancim belki irke me ne yeke ama dıleme yekee 😎😉 dedi bu ne demek cevirir misiniz

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben ne yapayım ki deli gönül sana vurgun ama sen türksün ben kürdüm belki yolumuz bir değildir ama kalbimiz bir..

2|0
    0|2
    • Tam olarak bu mu

• Aynen :)

• @ByToRo baştacısın üstad :)

En İyi Kız Görüşü

• benım yuregım yanıyor.. ne yapayım.. sen turksun ben kurdum flan fılan yazmıs.. bellı kı mezhep yuzunden aılesının katı kuralları var .. ınsallah kavusurunuz ne dıyım :)

1|0
    0|1
    • Yaaa ciddi misin inanamiyorum tesekkurler

• benim yüreğim yanıyor, u nerden çıkardın sen arkadaş banada anlatırmısın?

• dıl yurek demek degıl mı arkadaısm :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Seni çok özledim gece gözlüm diyor

1|0
    2|0
  • Seni seviyorummu demiş bide sen turksun ben kurtum demiş boyle şeyler ben nasil kurtum ya kurtce bilmiyorum 😂😂😂

1|0
    0|1
  • Oooooo kufretmis

0|0
    1|0
  • Kürtçe Bilmiosun Ama Kürtçe Yazabiliosun Başka Yerde Oyna EleMan (:

0|0
    2|0
  • Hahaha 😁
    Sevmiş çocuk b

0|0
    0|0
  • Seni sevdiğini Senin Türk kendisinin Kürt olduğunu Irklarinizin farklı ancak kalplerinizin bir olduğunu söylemiş.

0|0
    0|1
  • Bunu bilmiyorsun ama aklında tutabiliyorsun...
    Bu da garip tabi...

0|0
    0|0
  • sen nasıl aklında tuttun ya :D

0|0
    0|0
  • hadi o dedi de sen kürtçe bilmeyen biri olarak bu kadar şeyi nasıl aklında tuttun? :D

0|0
    1|0
  • Hadi hayırlısı bakalım :)

0|0
    0|0
  • Gönlüme girdin ama ben ne yapayım sen türksün ben kürtüm belki ırklarımız bir değil ama gönüller bir.

1|0
    0|1
  • Bu kafar uzun konuştu sen hepsini aklında tuttun malesef i dont know kürtçe sh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senden nefret ediyorum tambi malsin sevgilim var bana bulasma zaten seni ilk gordugum anda hoslanmamistim ama ozurlu sandim acidim diye iyi davrandim ama artik dayanamiyorum oh be kurtuldum demi uzgunum...

2|1
    3|0
  • bööööö :D

0|0
    2|0
  • Yiyosa Türkce soyle serefsiz de

2|1
    1|0
    • Dedim cevir bana bunu diye soylemiyo

Yükleniyor...