Tarihimizi rezil etmeye çalışan dizilere neden destek veriyorsunuz?

Osmanlı'da kanuni saraydan çıkmadı bütün ömrünü sarayın içinde geçirdi be
onca fetih yapan kanuniyi rezil etmeye çalıştılar. Savaşlara 3-5 askerle iki tane atla gittiler. İnsan en azından programlarla çok insan varmış gibi gösterir. Kocaman Osmanlı ordusunu iki atla 3 askerden ibaret yaptılar. ya siz de hiç mi gurur yok?
Halen - amannn dizi güzel çekiyorlar- diyerek konuşuyorsunuz.
Açın yabancı dizileri izleyinde gerçek tarih dizisi nasıl çekiliyormuş görün. En kötü tarihler bile bizimkinden düzgün yansıtıldı. Şuursuz geniş kapsamlı insanlarsınız şimdide kösem izliyorsunuz
Sizin gibilerden nefret ediyorum. Yabancılar bile türk tarihini bu kadar kötülemedi bu kadar aşağılamadı.
Tarihi yanlış anlatıyorlar diyorum halen -acaba diğer bölüme ne olacak-derdindesiniz niye bu kadar düşüksünüz siz
geçen kızın birine rastladım izlediği diziden osmanlı ya öğrenmiş onun üzerindende soru soruyor. ya daha izlediği dizinin gerçekleri çarpıttığındna haberi yok. Açıp kitap kenarda dursun internetten bile bakmamış. Sizin anlaşılcak yanınız yok

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu millet tarihini dizilerden ogrendi sorsalar kanuni kimdir diye hurremin manitasi derler bosversene aylardir haber haric tv kumandasini elime bile almadim

0|0
    0|0
    • bıktım artık bu kadar şuursuzluktan
      insanlar normalmiş gibi izliyor rezil edilen biziz. Bizim tarihimiz o üstelik yurt dışındada izleniyor. İnsanalr izlemese şikayet etse zaten biter ama maalesef

• kesinlikle durum kötüye gidiyor

• Ben elimden geleni yaparim ama kimseninde hayatina karisamam hakkim yok tesekkur ederim iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• Son derece haklısın. Bence gizli kullanıcıdan sormana gerek yok. Haremin kadınları eğiten bir yer olduğundan çok, yatak için hazırlanılan kadınları barındırılan yer olarak gösterilmesi ne rezalet. Halbuki osmanlı kadına ne kadar değer verirdi? Ayrıca nerede görülmüş padişahın eşlerinin göğüslerini aça aça sarayda dolaştığı? Bende böyle saçama dizileri izleyenleri gerçekten anlayamıyorum. Ayrıca Rtük'ün buna hiç bir ceza vs. bir uyarı gönderimemesine de anlam veremiyorum. Kültürümüzü, geçmişimizi ve özellikle ahlağımızı zedeleyen programlar yayından kaldırılmalı...

0|2
    0|0
    • Rtük kafasına göre hareket ediyor. Ertuğrul'da kanlı sahneler var diye uyarı vermişti sanırım ama bunlara hiç bir şey yok

• Öyle maalesef...

Yükleniyor...