Erkekler agirbasli sessiz kızlara niye bakmiyosunuz?

Ben agirbasli ve sessiz bir kızım
Arkadaşlarım ise coo sesli bir ortama girse kahkaha swn Şakrak erkeklere el kol falan
Ve onlar daha dikkat çekiyor
Dışardan bakanlar aralarinda en güzel beni buluyor ama bilmiyorum ya hani erkekler agirbasli kızları severdi
Neden benle kimse konuşmuyor tüm erkekler onlarla sohbet ediyor bıktım artık

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• :) bak cancağızım sen erkekler için zor olan hedefsin ;) yani diğer arkadaşların senin yanındayken daha hafif görünüyor ;) erkeklerin de işine gelen kolaya kaçmaksa yanındakileri tercih ediyorlar mamafi cancağızım sabret bekle ve zoru seven biriyle gönül muhabbeti kur derim ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalan canım o dediğin sevecen şen şakrak kızlar daha çok dikkat çekiyor

0|0
    0|0
    • Aynen canım sözde ağır başlı yalan onlar

• Yavrum öyle fazla oynak olanlarda çok dikkat çekiyor ama haklarında ciddi düşünülmüyor bunu da bilin istedim ;)

Erkekler Ne Diyor 33

• Yoo ben şahsen bakarım ağırbaşlı hoşuma gider

1|0
    0|0
  • candır onlar.

1|0
    0|0
  • Benim dikkatimi çekerdin eğer çevremde olsaydın :)

0|0
    0|0
  • bakarız nasıl bakmayız

0|0
    1|0
  • sizin gibiler insana sert davranıyor, kibirli davranıyor, laf sokup duruyor bu da çok çekilmez oluyor benim açımdan böyle sadece kendi açımdan yaşadıklarımdan örnek verdim. belki sen öyle değilsindir ama istisnalar kaideyi bozmadığı için bu tip kızlara pek yanaşmam. bazen çok gurur kırıcı olabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • sorun sende degıl erkeklerde onları daha basıt ve elde edılebılır goruyolar senı hedefe almıolar kım demıs erkek olgun bayan sevmez ben severım sen benı tanı :))

1|0
    0|0
  • Ağırbaşlı kızları kirletmek istemezler. Evlenme gözüyle bakarlar ayrıca sizin gibi azınlıkta olan kızları tavlamak hayli zordur. Benim fakultemde ancak tek bir tane ağır başlı güzel kız var ama yanaşmak cidden zor pas vermez erkeklere öyle kolay.

0|0
    0|0
    • Pas vermez değil aslında pas vermez sanıyoruz. Gidip konuşunca aslında o soğuk nevaleler birden samimi ve içtenleşiyorlar. Onlarda öyle soğuk durduklarının farkında değiller çoğu zaman. Bence git bir konuş sende denemekten bir şey olmaz ;) . Bu arada hangi üniversite? Kaçıncı sınıfsın?

• @paterfamilias01 özele gel burada yazmam. Şimdi aynı fakulteden birisi burada olur sırrım ortaya çıkar. Zaten fakultede reisim kesin arkamdan konuşmalar başlar.

• Kardeş mesaj atamıyorum ben daha yeniyim puanım yetmedi. Sen at mesaj.

• Bulsak bakacağızda 23 yaşında oldum daha bırak ağır başlı sessiz kız bu ikisinden birisi olsun kafi öyle bir zamana geldikki vermemiş ama her tarafı elenmiş tellenmiş kıza cok namuslu diyoruz

0|0
    0|0
  • Çirkinsindir. Güzel olsan illaki gelip konuşan olurdu. Eğer hayır güzelim diye ısrar ediyorsanda giyimine kuşamına daha özen göster. Şık ve güzel giyinirsen dikkat çekersin. Ağır başlılığından ödün vermene gerek yok. Ayrıca seni çok soğuk bulduklarından seninle gelip konuşmaya cesaret edememiştir kimse. Biraz güleryüzlü ol ama hanfendiliğinden de ödün verme. Kimse konuşmuyor diye ağırbaşlılığından ödün verceksen gel ben konuşurum seninle yeterki bu ağırbaşlılığını koru ;)

0|0
    0|0
    • Konusan var 1 tane
      Beni seviyo peşimden kosuyo ama yani sadece 1 kişi seviyo bide seçmekte alakası yok arkadaş olarak ta konuşan erkek yok

• Çok sert ve asık suratlı duruyorsundur biraz güler yüzlü ol , insanlara selam falan ver. O seni seveni sende seviyor musun?

• Tam aradigim kız tipi

0|0
    0|0
  • Kim demiş bakmıyoruz diye bizde el feneri ile ağır başlı kız arıyoruz asıl siz bize bakmiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmasın ve yargılanmasın!

Benim görüşüm en ciddi düşünülecek kızdır o köşedeki kız ondan dolayı müzedeki tablo gibi bakarız. . d

0|0
    0|0
  • burnun havada sanıyolardır ondan bulaşmıyolardır.

1|0
    0|0
  • bakıyoruzda onların kafası yere baktığı için görmüyolar o konuda şansızız :)

0|0
    1|0
  • gizliden cık ben sana bakcam

1|0
    0|0
  • Hadi hadi üzülme bende senle konuşayım 😃

0|0
    0|0
  • Sessiz kıza sessiz ce bakarız

0|0
    0|0
  • zor geliyodur

0|0
    0|0
  • Evlenecek olunca ağırbaşlı tercih edilir eğlenecek olunca çok fazla kriter aranmaz.

0|0
    0|0
  • Benim karşıma neden cıkmazsın kii

0|0
    0|0
  • En sevdigim insanlar ağır olan kişiler tbrklr ediyorum seni

0|0
    0|0
  • Valla kardeşim bakmıyorsunuz deme nişanladık yazında evleneecgiz :)

0|0
    0|0
  • erkekler hoşlanıyor değil bazıları hoşlanır bazıları hoşlanmaz

1|0
    1|0
  • Yok benim ilgi alanımdadır

0|0
    0|0
  • ağır başlı kızların vereceği tepki korkutur insanı

1|0
    1|0
  • ben severim öyle kızları ve genelde öyle kızlar dikkatimi çeker genelde

0|0
    0|0
  • onlarla muhabbet olmaz pek ya da flört dönemi sıkıntılı olur.

0|0
    0|0
  • Sen evlenilecek onlar eğlenilecek kızlar. Sıranı bekle.

0|0
    0|0
  • Alla alla dur bir namaz kılıyım ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Onlar eglenilcek sen evlenilcek ;)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• insan sevgilisiyle gülmek eğlenmek ister nemrut gibi oturursan yanında bakmaz tabi bunun havası kime der hatta agırbaslılık iyidir ama hersey dozunda

0|0
    0|0
  • O erkeklerin amacı baska güzelim ;)

0|0
    0|0
  • :D Ha haaaa sesli güldüm erkekler pısırık kızları sevmez ki sohbet et öyle ağırbaşlı olunmazz dilini yutmuş gibi

0|0
    0|0
  • O Erkekler de basittir de ondan

0|0
    0|0
  • Bakıyorlar da çaktırmıyorlar😜😜

0|0
    0|0
  • Senin zamanın gelmedi daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...