En yakin arkadasimla küsüz?

Arkadaslar merhaba, ben cok zor gunler atlatiyorum ayni sekilde en yakin arkadasimda. Bizim turkiyedeki evimizi enistem yakti ablam bosaniyor ve ustune kucukluk askim yani sevgilimden ayrildim. Arkadasiminda annesi hastane hamile dogurmaktan korktugu icin 2 aydir hastane yatiyor. Biz normalde cok gorusuyoruz ama ailevi sorunlarimiz oldugu icin pek gorusemiyordum ben ona cok bamya gidiyorum. Son zamandir sevgilisiyle arasi kotu oglan buna iq dusuk sende akil yok beyin yok cumle kurmayi becefemiyorsun falan ditor surekli. Arkadasimda 4 gece boyunca hep agladi benimle telefonda konustu onu hep sakinleatirdim. Ondan sonraki gun arkadasima gidicektim bana gelme sevgilimle buluscam bugun buyuk gun dedi belki ayrilcaz dedi. Bende bana haber et bak merak ederim falan dedim. Bunlar barismislar ve arkadasim bana hic birsey anlatmadi, beni diss ettifalan whatsappta. Neyse dedim. Sonraki gun aksam ablamla beraber ona oturmaya gitcektik. Saat 6 ya da 7 gibi sendeyiz dedim tamam dedi. Sonra ben buna yoldayiz bir arkadasi eve birakcaz sonra sendeyiz dedim. Ama ben sevgilimleyim dedi. 10 dakkaya evde ol biz yoldayiz bile dedim. Hayr asla yetisemem macdonaldsdayiz dedi. Sonra artik ablamla arabayla turladik surekli ariyorum yetisemem falandiyor. Ablamda haliyle kizdi bana bende stress oldum. En sonunda o beni aradi eve geldim diyor ama bildigin gulme krizine girmis ben ciddi ciddi konusuyorum. Sonra niye guluyorsun cokmu komik falan dedim gelmiyoruz 1 saattir yoldayiz senin gelmeni bekliyoruz dedim. Sonra telefonu yuzune kapattim ve okulda gordum normalde hemen ozur diler ama bu sefer hic biraey yapmadi kesin sevgilisi diyodur. Sizce kim hakli?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• iyi bir derse ihtiyacı var bence...
    Bir süre irtibatı kes...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...