Asosyal yalnız olan erkek bir kuzenden korkmak gerekir mi?

Asosyal yalnız erkeklerin kafası malum şekilde çalışır diye duydum. Kuzenin olsa da senin kötü şeyler düşünürmüş.

Güncellemeler:
Asosyal erkekler bazı şeylere daha çok açlık hisseder ve bu yüzden gözü dönebilir diye duydum. Sorunun sorulma amacı budur.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğinde haklisin ama şöyle de bir fark var. Gözü açılmamış asosyalden zarar gelmez. PC başından ayrilmayip sabah akşam malum videoları izleyen asosyalden kork onun kafada gece gündüz turlu turlu fanteziler dolasir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Asosyal ve yanlizsa sakin yanina bile gitme gazozuna ilac atip tecavuz edebilir nede olsa asosyal ve yanlız (!)

0|1
    0|0
    • Asosyal erkekler bazı şeylere daha çok açlık hisseder ve bu yüzden gözü dönebilir diye duydum. Sorunun sorulma amacı budur.

• Çok basit düşününce mantikli soyledigin. Ama olay bu kadar basit degil. Tam tersi asosyel ve yanlız erkekler , her firsatta iliskiye giren kiz ortamlarinda fazla bulunan , kiz tavlamak icin sekilden sekile giren erkeklerden cok cok cok daha zararsizdir. Nedenini aciklamak isterdim ama yeri değil

• Ya birinizde çıkıp demiyorsunuz ki bu çocuk insanlarla kafası uymuyordur ondan dolayı yalnızdır diye. Hep fesat, hep fesat...

0|1
    0|0
    • Asosyal erkekler bazı şeylere daha çok açlık hisseder ve bu yüzden gözü dönebilir diye duydum. Sorunun sorulma amacı budur.

• Erkeksin sonuçta ve sürekli aşk düşündüğünü sanmıyorum

• Önyargı kötü bir şey, tanımadan bilemezsin beni sonuçta dimi

• Oha ya ne biçim insanlarsınız siz?

1|0
    1|0
  • Bende de var biraz asosyallik ama kuzen kardeş demektir. o bahsettigin durum kisiden kisiye degisir

0|0
    0|0
  • kim dedi

0|0
    0|0
  • abartmayın o kadar da madem bu kadar rahatsızsın bu durumdan kuzenine bir iyilik yap ve ona bir arkadaşını ayarla tabi kuzenini de eğit bir kadına nasıl davranması gerektiği konusunda ;)

0|0
    0|0
  • Asosyal insanlar gerçeğin farkına varıp boş insanlardan uzak duranlardır yani korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Alakasi yok

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bende asosyalım şu ana kadar hiç bir bayana zarar vermedim bayansız yaşamaya o kadar alıştımki yakınımda bayan görünce bile rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • evet efenim düşünülür.

0|0
    0|0
  • Ne alaka hersey sexmi

0|0
    0|0

• Yanlış duymuşsun çok arkadaşım var ole iyi çocuklar tabu mala vurmaya sevio lar her erkek gibi

• kuzenin kotu dusunebilir

0|0
    0|0
  • keşke insanları dışardan görüldüğü gibi yargılamasak. peki neden asosyal? konusmayı ama gercekten konusmayı denediniz mi hiç asosyal insanlarla? peki şöyle ele alalım konuyu çok sosyal bir insan atıyorum bir erkek sosyal bir ortamı var halıyle karşı cinsin bol olduug bir ortam eminim ki biçok kez onlarla yakınlasma fırsatı olmustur sosyal ya ağzıda laf yapar.. peki ya bu insanalr hakknda ne düşünürsünüz? tabiki her sosyal insan böyle değil dimi? elbette öyle değil. her asosyal insan da öyle değil önce bir asosyal olma nedenini öğrenun bence? belki insanlar onun cok canını yaktı belkı cok yorgun bu yüzden? insanları dışardan görüldüğü gibi yargılamaktan vazgeçin..

0|1
    0|0
    • Asosyal ise bazı şeylere daha çok açlık hissediyordur ve bu yüzden gözü dönebilir diye duydum

• cok sosyal ise bazı şeyleri çok yaşamıştır ve artık doyumsuzdur farklı arayıslar içine girebilir. bak buda bir duyum nasıl geliyor göze kulağa? git konus demıyorum kuzenınle ama neden böyle oldugunu anlamaya calıs durup dururken gunahını alma onun ya da butun insanların. iyi birşey değil bu

Kızlar Ne Diyor 4

• Sehir efsaneleri ile cahilleşiyorum part 173738828282
    Asosyal insannlardan proflar da çıkıyor canım. Hatta davinci newton tesla gibi adamların pek sosyal olmadıklarını da belirtmek isterim. Zeki olma ihtimali yüksek insanları basit seylerle yargılamayın

0|0
    0|0
    • Onların çevrelerine olan iç düşüncelerini nereden biliyorsun?

• Bildiğimi düsünüyorum yinede tavsiyeni dinleyeceğim sende biraz bilime yönel tabsiye ederim. İyi aksamlar

• iyi akşamlar

• nıe yalnız oldugu cok onemlı aılevı sebepten mı acaba onu anlayan kımse mı yok bunlar onemlı

0|0
    0|0
  • Bunun asosyallikle pek bir alakası yok

0|0
    0|0

• Alakasi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...