Yeraltı dünyasından nasıl uzak kalabilirim?

Arkadaşlar oflu ünlü bir ailenin ( mafya babası olarak) üyesiyim. Babam ben küçükken öldü. Amcamın yanında büyüdüm. Ve bugün amcamın akciğer kanseri olduğunu öğrendik. Geriye tek varis ben kalıyorum. Birde amcamın oğlu var ama 7 yaşında. Küçüklüğümden beri bu tip işlerin hep çevresinde olduğumdan yabancı değilim ama bir kabadayı olmak istemiyorum. Ben üstümdeki silahı nasıl geri vereceğimi düşünürken şimdi bu çıktı başıma. Yapamayacağımdan değil ama babamın ölümüne sebep olmuş bu karanlık işler beni sıkıyor. Ne yapmalıyım. Düşünmekten beynim patlayacak artık. Çıkmazın içerisindeyim.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• :) hem oflusun.. hemde mafya... Seni gokde ararken burada buldum Hahaha.

0|0
    0|0
    • Mafya falan değilim. Kader, bu tarz bir ailenin torunuyum sadece. İnsan hangi ailede doğacağını seçemiyor.

• Espiri bir yana.. Ne insanoğlu ailesini seçebiliyor , nede canını sıkmaya değiyor. Sonuçta kaderinde yazanı yaşicaksın.

En İyi Erkek Görüşü

• Düzene değişiklik getirirsin belki
    Eğer kurtuluşun yoksa

0|0
    0|0
    • İşlerin nasıl yürüdüğü bellidir. Ya aileye sahip çıkarım istedikleri gibi olurum ya da ortalardan kaybolurum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Oo polat abi.

0|0
    0|0
  • At yalanı s. keyim inananı...

0|0
    0|0
    • Trabzon'a beklerim, bir çayımızı iç. Buranın çayını başka yerde bulamazsın.

• Geleyim. Trabzon'da sevdiğim insanlar vardır.

• Ne iş yapıyonuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...