İnandığınız herhangi bir hurafe var mı?

Uğursuzluk meselâ kara kedi görünce mi geliyordu yoksa gece ıslık çalınca mı ya da ayakkabılar ters durunca mıydı?

İllaki başka seçenekler de vardır tabi, bunlara inanır mısınız veya inandıklarınız hangisi?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Var, yemek yiyip agzini yikamazsan, suratini seytanlar yalar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir Söylentıye Göre öyle yılda 1 kez öyle bir ay gelırmıski evde ne kadar acık kapı tencere bu tuz seker koydugumuz acık kavanozlara dert yagarmıs bızım buyuklerımız hep derler kapıyı ört kavanozun kapagını kapa tencereyının kapagını kapat derler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• beşiktaş maçı izlerken ''böyle giderse gol yiyeceğiz'' diyeni dövüyoruz.

1|0
    0|0
  • Siyah Kedi

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • hiçbirine inanmam. kara kedı onunuzden gecıyorsa bu onun bı yere gıttıgını gosterır. ayakkabı ters duruyorsa sen ters durmasını gerektıren bı kuvvet uygulamıssındır.

0|0
    0|0
  • Ters dönmüş ayakkabı, terlik varsa hemen düzeltmek lazım😊

0|0
    0|0
  • hurafe mi değil mi bilmiyorum, bir haftaya moralli başlayınca o haftanın güzel geçeceğine inanıyorum

0|0
    0|0
  • Adı üstünde hurafe. nesine inanıcam

0|0
    0|0
  • Bilim dışında hiç bir şeye inanmam.

0|1
    0|0
  • Adı üstünde hurafe olan birşeye inanılır mu.. inanıyorsam zaten hurafe olarak görmüyorum demektir

0|0
    0|0
  • bunların hepsi saçmalııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııkkkk.

0|1
    0|0
  • Hurafelere inanmam

0|0
    0|0
  • Siyah kedi birse dısarı gece isemek su dokmek filan ama bu isemek su dökmek hurafe degilmis nihat hica anlattı gece isemeyin su dokmeyin cunku gorunmeden gezenlerin kafasina uzerine gelir sinirlenir musallat olur dedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Üzerinden atlama boyu kısa kalır, biçağı/ makası yer koy tükür öyle ver, tencerenin dibini sıyırma evde kalırsın, tabağında bıraktığın pirinç tanesi kadar çocuğun olur... bunlar nedir ya 😂 gelişi güzel inanmışız çok saçma geliyor bana, kim uydurmuşsa iyi yemiş cem i cümlemizi 😜😄😄

0|0
    0|0
  • Hicbirine inanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Gece sakız çiğneyince diye biliyorum ama inanmıyorum öyle şeylere ya

0|0
    0|0
  • İnanmam, çoğusu saçmalık.

0|0
    0|0
  • Inanmam

0|0
    0|0
  • Hiçbirine inanmam çok saçma hepsi

0|0
    0|0
  • Yok inanmam ama nazara inanirim çünkü var 😊

0|0
    0|0
  • yok..

0|0
    0|0
  • Birisinin üstünden geçince bir daha geçerim. Terlik ters duruyorsa hemen düzeltirim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...