Size göre net ve açık konuşmak?

Ben her konuda açık ve net konuştuğum için yer yer övgü alan, yer yer eleştirilen bir insanım. Ama böyle yetiştirildim ve böyle olmaya devam ediyorum, seviyorum bu özelliğimi de. Size göre böyle insanlar nasıldır? Gözünüzde ne şekilde yer alırlar?

Güncellemeler:
Hadi bakalım :)
Son güncelleme = )
:))
Haftanın son günceli =)
Erkek görüşü yok, eig verecem hadi yav :D Mesaj gelip duruyor sistemden eig ver diye :D
UP
UP!

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Karakterlidir bence dansöz gibi çevirmezler ve bence daha az can yakar bu en azından karşındakini he yerine koymuyorsun👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani açık konuşmak var, kaba ve küstah olmak var, ikisi arasındaki sınırı koruyabiliyorsan ne mutlu sana, en iyisi.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler, öyle yapmayı becerdiğimi düşünüyorum =)

• En iyisi ama bazen patavatsizlik olarak algilanabilir bazı durumlarda söylenmemesi gereken şeyleri söyleyen ya da soyleyecegi şeyi yumuşak bir şekilde değilde tokat atar gibi söyleyenler oluyor bu sorun yaratabilir. Öbür türlü dobra insanlar herkesin gözünde iyidir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Ben kibarca yapmaya çalışsam da çok esirgemem laflarımı. Tabiki birini kırmamaya özen gösteriyorum ama bu demek değildir ki fikrimi söylemeyeceğim :)

• Buna dikkat ediyorsanız güzel 😊

• Teşekkürler =)

• Bende öleyim net konuşurum ama karşımdaki kırmadan uslübuma dikkatederek yaparım bunu :) sende öleysen ne ala sana böyle insanlar az çünkü...

0|1
    0|0
  • Açık konuşmak en iyisi ya yapmacık olup insanlara iyi gözüküceğine açık net ol kır insanların kalbini daha iyi açık olmak en iyisi bence

0|1
    0|0
    • Yani çok insanların kalbini kırma taraftarı olmasam da bazen istemeden olabiliyor. Sonuçta kibarca fikirlerini belirtsen de bu sebeple kırılabilen kişiler oluyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...