Bazen sorguluyorum neden anne ve babamın hatalarını ben cekiyorum diye?

Annem 27 yasındayken 60 yasında bı adamla evlenmıs ben dogmusum babamın 3 tane cocugu varmıs annem yaslarında cocukları varmıs.. evımızde kavga cok olurdu hergun annem babam öldukten sonra sizofrenı hastası oldu kafasına herseyı takı anne yapma dedıkce yaptı sımdıde onların duzensız evlılıgının hatalarını ben cekıom banada evlen dıyorlar ama evlenmek ıstemıyorum annemle babam gıbı olmayı dıe

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hata annenin.. 27 yaşında kadının 60 lık adamla ne işi var

1|0
    0|0
    • bende senın gibi düşünüyorum bazen anneme kin duyuyom

• Kadınlar he oluyor zaten. Nerde aptal adam var onu severler.. annen için demiyorum ama geneliniz öylesiniz

• aptallıktan deıl dayımgıl kotu davranıyomus anneme oda köyden köy ıslerınden dayımgılın cenesınden kurtuluyum dıe babamla evlenmıs yagmurdan kacarken doluya tutulmak ıste

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlenmek istemiyorsan evlenmek zorunda değilsin ya zorla güzellik olmaz bunu onlara anlat sizin gibi olmak istemiyorum de ama bence bir şekilde istemesen de birini tanırsın olur bilemezsin kesin konuşmamak lazım bu hayatta nerden nereye geliyor birde şu var illa annenle baban gibi olacaksın diye düşünme bunları yaşamış görmüş biri olarak belkide evlendiğinde çok doğru bir insan olacak karşında böyle sorunları aşabileceksin ve düzeltebileceksin ilişkini alttan alarak anlaşarak kavgadan uzak durarak doğru şeyleri seçerek anladın mı squeezy? :)

1|0
    0|0
  • belki de bunu düzeltecek kapasite sende olduğu içindir :)

1|0
    0|0
    • :)) ne bılım cok ısyankar bırısı oldum ya korkularım cok fazla ama çabam yok

• TSKLER

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...