Erkek arkadaşım yılbaşında disko ya gidelim dedi?

Ben daha önce disko ya Vs bara hıc gitmedim gitmek istemedim alkol kullanmadığım için.. Erkek arkadasimda alkol kullanmaz zaten ama gidelim dedi. s bilmiyorum napicam sen gelemezsende biz arkadaslarla bir mekana gideriz dedi gitsemmi bilmiyorum. s

Güncellemeler:
Yani disko ya gitmesek bile beraber olalım dedi Gezerz dedi gelemezsende erkek arkadaşlarla yaparz bişeyler dedii

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Gitme terbigen bozulur

1|0
    0|0
    • Bende o yüzden gitmek istemiyorum yani orda her türlü insan vardır şimdi

• Bende erkek olsaydım asla teklif etmem böyle birşey :Ş 2 ay oldu işte tam belli etmedi kendini sanırım yavaş yavaş blli ediyo

• Aynen öyle baktın dahada saçmalıyor basarsın tekmeyi

En İyi Kız Görüşü

• Yalan yalan erkek arkadaşlarla diye belirtiyorsa kesin kızlarda vardır. Bak Can'ım madem Yanyana olmak yetiyor. Herkes dışarıda hunharca gezip tozup yeni yılın b. kunu çıkarırken sizde bir değişiklik yapıp başbaşa plan yapın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım gitme ya kimle giderse gitsin hele hele yılbaşında resmen bataklığın içine gireceksin ya ayağın kayarsa, ya batarsan?

1|0
    0|0
  • Gitme otur evinde ortam olcak illaki içeyim diyeceksin gitme o ortamlar boş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitme gitme, ne işin var..
    O ortamların sonu malum.
    Sonra biliyodun, kendin geldin dicek.

1|0
    0|0
  • Gitmek istiyorsan git, gitmek istemiyorsan gitme. Buradaki sorunu tam olarak çözemedim. Baskı maskı mı var, yalnız gitmesinden mi çekiniyorsun, olay nedir yani, ne olmuş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...