17/25 Aralık hırsızlık haftasından utanan Akpli var mı?

Derdiniz islam değil biliyoruz. İslam olsaydı, ğulül suçunu örtmeye kalkmazdınız. Derdiniz İslam olsaydı, hırsızları aklamazdınız. Derdiniz İslam olsaydı, oğullarına fısıldayarak sıfırla diyenleri övmezdiniz.

Ama siz de haklısınız. Adam gibi bir muhalefet te görmediniz. Alternatifleri hazır ve kadrolu bulmadınız. Vizyonsuz, programsız ve kadrosuz muhalefet yerine Allah ile aldatanları seçtiniz.

Eğer vatanına, milletine, o milettin haysiyetine ve değerlerine saygılı bir muhalefet görseydim; -hatta vazgeçtim-azıcık ciddi bir muhalefet görseydim dini siyasi emellerine alet edip müslümanların aklıyla alay edenlere oy vermezdim diyor musunuz?

1|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Oy vermedim vermeyeceğim.
    Ben akepelilerle artık tartışmıyorum çünkü anlayamıyorlar o yüzden sana tavsiyem pek takma gözünde büyütme cenkciğimm.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Haram olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaten önüne gelen kafasına göre konuşuyor. Akp'ye onu bunu sayarken hiç düşünmüyorlar kendi partileri ne yaptı. Eskiye dair hiç bir halt bilmeden gelip Akp şöyle böyle demek çok kolay. Siyasetten anlamayıp siyasete girmek ne kadar zavallılık...

0|0
    0|0
  • Gordun mu ya gozunle hırsızlık yaptığını... Bu 17-25 aralık operasyonlarını yapan daha dune kadar sovdugunuz cemaatti. Ne çabuk cemaate inanır oldunuz

0|0
    1|0
    • Hani şu düne kadar ne istediler de vermedik dediğiniz, emniyet ve yargıyı, tübitakı elimizle teslim ettiğiniz, orduya kumpas kurarken alkışladığınız cemaat değil mi?

Kimse çalmadık demiyor, neden bizi sattınız diyor. O ses kayıtları gerçek çıktı. Görüntüler ve deliller de belgeliydi. Hani öyle askere iftira atarken ve pkklıyı itirafçı genelkurmay başkanını sanık yaparken beraber alkış tuttuğunuz cemaat yalanları ve belgesiz kanıtları gibi değildi.

Haydi beni kandırdın, Allahı da böyle kandıracağına inanıyor musun? Maun suresinden de çekinmiyor musun?

• Senin adın yanlış rıza mahlukat olmalıymışsın

• Yabanci sirget ses kayitlarinin dogru oldugunu gösterdi iste.

• Arkadaşım adam akıllı bir muhalefet olsun oyum ona ama yokki şimdi benim suçum mu bu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...