Bu neyin kafası şimdi yaaa bir insan kendine niye böyle der sizce :D?

Annanemin ablası geldi onun torunu var erkek benden 2 yaş küçük onuda getirmiş ananemin ablası kahve yapıyodum dediki senin kulağına bisey dicem dedi kulagıma bağırdı bende offf deli misin sen be dedim o da evet ben deliyim dedi bende belli zaten dedim o da hatta tımarhaneden geldim buraya hatta deli raporum var şizofrenim şizofren raporum var dedi ya bir insan kendine niye böyle bisey der neyin kafasını yaşıyo gülme krizine girdim şimdi kahveleri nasıl tasıycam düşürmesem bari gülmekten :D :D

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk işte boşver :D

1|0
    0|0
    • Bizimde aşağı kalır yanımızda yok ondan :D bizde 20li yaşlarda değiliz daha bizde çocuk sayılırız ama saçmalıyozmu onun gibi hayır :D

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk mal olduğunu kabul etmiş işte sende niye hala çocuğun üstüne gidiyon aaa kızarım ama bak :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hımm şimdi senden iki yaş küçk olan torunu neden yazdın konu nereye bağlandı :D

1|0
    0|0
    • Ne bilim yaaa :D

• Yooo aşık oldugum icin degil aşıkta degilim kimseye ben burdan gitmek istiyom sadece manisadan sıkıldım izmire gitmek istiyom aslında burasıda güzel bir alıp veremedigimm yok burdan ama çok sıkıldım senelerdir manisada duvarlar üstüme üstüme geliyo gibi sıkıldım yani sogudum iyice

• manisada yapmştm askerliği 20 günüm geçti orda hey gidi :) şimdi başlarm askerlik anılarıma :D :D :D

• wtf? gülcek bişey yok gibi

0|0
    1|0
    • Sana gore yok ama bize göre komik

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...