Reşitim,. Polise veya savcılığa gitsem?

Şikayette bulunmak için savcılığa ya da polise gitsem ailem aranır mı?

Şikayet dilekçemde okuduğum liseninde adı geçecek. Polis ailemi aramazda okul arar mı? Okulla ilgili bir sorunum olur mu?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• hangi konuda şikayette bulunacaksın

0|0
    0|0
    • Onur şeref haysiyete hakaret ve iftira.

• Öğrenciyiç yani, biraz para biriktirip tutabilirim ama olmazsa barodan isterim yapacak bir şey yok.

Bugün bana yapan, yarın başkasına yapar. Biraz uğraşsınlar da akılları başlarına gelsin

• bence bu yolu denemelisin

En İyi Kız Görüşü

• Prosedur gereği hayir sanirim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorduğun soru bir kere çok yetersiz...
    Mahkemeye ya da savcılığa gitsem diye bir şey yok. Bu bir tercih değildir açacağın davaya göre başvuracağın yer belirlenir.
    Olayı sen tam anlamıyla anlat ona göre yardımcı olmaya çalışayım.

0|0
    0|0
    • Mahkeme ya da savcılık değil.

Neyse o zaman, cumhuriyet savcılığına şikayet dilekçesi vereceğim.

Konu iftira atmak, onur şeref haysiyete dil uzatmak, hakaret etmek.

Olay okulda geçtiği için aile mi ararlar mı? Karşı taraf reşit değil

• Kamera kayıtları ve şahitler var.

teşekkür ederim

• Hayır aileni aramazlar.

0|0
    0|0
    • da konu neydi?

• İftira, hakaret.

konu çok saçma bir şey. önceden bir tartışmamız olmuştu, 1 ay önce falan. Konu kapandı bitti gitti. Konuşmaya bile başlamıştık. Bugün gidip mudıre şikayet etmişler, bizi tehdit ediyorlar, laf atıyorlar. bir kızda bana tekme attılar falan dedi

• neyin şikayeti bu taciz mi

0|0
    0|0
    • Hayır, iftara. Onur şeref ve haysiyete dil uzatma. Hakaret.

Okuldan bir kız ile ilgili ama mudur ve yardımcısı kızı tutuyorlar kızın hiç bir kanıtı olmamasına rağmen, kameralarda çalışmıyor daha incelemeye alamadı mudur. Bende gidip savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Arasan problem olmaz ama ailem uzulecek ondan istemiyorum. Polis aramazsa bile okul arar mı bilmiyorum.

• bir şey çıkmaz ne yazık ki

• Çıkmasında değilim zaten, uğraşsınlar istiyorum, Her şey okulda ki kadar kolay değilki. Baksınlar bir normal dava nasıl ilerliyormuş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...