Anne-Baba sozu dinler misiniz :) ?

Sahsen ben dinlerim sonucta buyukler ve tecrubeliler ve en yakinlarim kotulugumu istemezler peki ya sizler :) ?

• Dinlerim
    36% (8)62% (5)43% (13)Oy Ver
  • Arada sirada
    55% (12)38% (3)50% (15)Oy Ver
  • Takmam
    9% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Herkese benden +1 :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Dinlemem mi yahu? Dinlemezsem bana yazıklar olsun.. Her zaman geçerim babamın karşısına konuşurum fikir yürütürüm. Ne derse yapmaya çalışırım.4 4'lük bir evlat değilim ama evlat vazifemi yerine getirmeye özen gösteririm. Aile sözü dinlemeyen insandan haz etmem. Büyükte hata yapar yanlış düşünür elbet. Ama mesele o ki sen eğer ailene kendini kanıtladıysan geçip karşısına oturur benim doğru gördüğüm de bu dersin. Kırmadan inciltmeden.. Anne baba sözü çiğnenmez arkadaş. Hiç bir şekilde anne baba hakkı ödenmez. Kıymetini bilin ailenizin. Ölümlü dünya kırmaya inciltmeye değmez. En büyük hazinem ailem. En büyük mirasları bana bıraktıkları beni yetiştirmeleri.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet fikirleri benim için önemlidir her zaman

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• onları dinlediğim için belkide arkadaşım pek fazla yok ya da sevgilim bilmiyorum kafam karışık bu konuda bu aralar onlar bizim iyiliğimizi ve bize zarar gelmemesini istiyorlar fakat acaba böyle yaparak bizi daha beter depresyonamı sokuyorlar...

0|1
    0|0
    • Evt bir yandanda haklisin kendini acamiyosun kendin tecrube edinemiyosun :(

• aynen öyle kardeşim kendini toplumdan soyutlamaya başlıyorsun çünkü bir hareket yapmaya kalkacağın zaman biliyorsunki anne baba bunu doğru bulmayacak azarlayacak seni o yüzden sırf onların bu sözlerini kahırlarını çekmemek için herşeyden elimi eteğimi çeker oldum onları suçlamıyorum zaten en çokta kendi korkaklığıma suç buluyorum..

• Dinlerim ama yapmam, yaşla alakalı sanırım :D

0|1
    0|0
  • Dinlesem hayatımı bu kadar rahat yasamazdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...