Askeri personelle evlenmenin olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?

Soru açık, aşkı sevgiyi içine karıştırmadan bir askerle evli olmanın olumlu ve olumsuz tüm yönleri nelerdir?

Güncellemeler:
kara komutanları için...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olumsuz daha ağır basar :)
    Doğuya gitmek falan bir de ülkenin durumu belli :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar Subay Astsubay tanıdıysam hepsi çok iyi eş ve babaydı tabi içlerini bilem ama benim izlenimlerim bu yöndeydi zorluğu belki tayinleri olabilir.
    Ya sevgiyi işin içine karıştırmayın demişsin ama sen sevdikten sonra herşeyi göze alırsın Zaten
    Ben olumsuzluk görmüyorum
    Tabi işi zor ve stresli olacak seninde bir askeri kaldırabilecek biri olman lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bütün sülale asker bizde , tayin olup durursun... Bütün sıkıntı o.. Bide sürekli anılarını anlatıp dururlar.. Yok şu komutan yok bu asker , yok denetleme geldi , şöyleydi böyleydi... Uzar gider...

1|0
    0|0
    • yaa :) anı hiç sorun değil ben internetten bulup okuyorum çok da mutlu olurum :) Tayin de problem olmaz herhalde de işte tavırlar konusunda endişe ettim. Bir de lojmanda kadınların ast üst ilişkisi çok saçma geliyor uyacağımı sanmıyorum o sorun. Allah bütün ailenize yardımcı olsun o zaman askerlere yani :)

• Sorun mu değilmi anlarsın 😀😀😀... yazdığında da haklısın.. Aslında sanırsın eşler takıyor yıldızları.. Bir kasıntı bir kasıntı.. Yok yani böyle bişey

• karaktersiz oluyorlar feci şekilde.. onun dışında evlilik imkanları ii maddi bakımdan..

1|0
    0|0
    • Karaktersizlik neden?

• yüksek rütbeliler içinde yaşayınca oluşan bir his dielim.. sanırım emir komuta zincirinin bünyelerinde oluşturduğu bir etki..

• Olumsuz yönü senin bir insanı kandırmış olman sırf para yüzünden. Üstelik asker kutsal görevde.. sanırım yeterli cevap

0|0
    0|0
    • Hiç bir şey anlamadım para yüzünden derken ve kimi nasıl kandırmışım?

• askern nöbeti en büyük sikinti

1|0
    0|0
    • üst rütbe olduğu için çok sorun olmayacağını söyledi ama haklısınız teşekkür ederim..

• :) çok acil bir durum olmuş olması lazım :D

• yoo 5 aylık birlikteliğimizde hafta bir bunu gerektirecek bir vukuat oluyordu..:)

• Hangi askeri kara hava deniz?

0|0
    0|0
  • askerler çok disiplinli olur mandalinayı bile sayı ile alırsınız

0|0
    0|0
  • tanıdıklarımdan olumlusunu hiç görmedim geriye kalan herşey olumsuz

0|0
    0|0
    • Neden?

• ama hep "eşimize askerimiz gibi davranmayız" diyorlar...

• insallah şansın bol olsun

• Beni kastediyoruz :)

0|0
    0|0
    • Heh evet tegmenim anlatın lütfen :)

• sohbet etmeme gerek yok soru çok açık aslında neyse teşekkürler

• her yönden olumsuz. Psikopat olurlar. Evlenirsen anlayış hoşgörü bekleme. Otur parasını ye

0|0
    0|0
  • Can'ım ben bir asker olarak söyleyim güzel ama çok fedakarlık ister sen Evlimisin

0|0
    0|0
    • Hayır görücü usulu gibi bir şey oldu, hiç görüşmediğim ama biri ancak ablası evlenmemiz için çok ısrar ediyor ve mesleği asker kara kuvvetlerinde...

• Ya çok tayin görürsün ev taşırsın gezmeyi seviyorsan sorun yok ama ne öğretmenisin çalışıyormusun çocuk nerde rütbesi ne çok sordum demi ama sağlıklı cevap vermek için

• Özelime yazabilir sin

• Özele gelirsen sana istediğin cevabı verebilirim

0|0
    0|0
    • Mesaj göndermem için 2xper seviyesinde olmam lazım ayrıca anlatacaklarınız devlet sırrı değilse buradan paylaşabilirsiniz sanırım :)

• Peki xperim yükseldiği zaman bilgi almak isterim :) teşekkür ederim

• Peki bende sana yardımcı olmak isterim ama dediğim gibi burada yazmayı doğru bulmuyorum iyi geceler görüşmek üzere

Kızlar Ne Diyor 2

• hayatı tehlıke korkusu olabılır
    ıyı tarafı dısıplınlı bı iş dıyebılır ıyı para alıyorlar baskada konu hakkında bılgım yok

1|0
    0|0
  • Asker olmayi goze alacaksin

1|0
    0|0
    • Yaşadığınız ya da duyduğunuz bir şey mi var? Çünkü "eşimiz askerimiz değil" diyorlar.

• teşekkür ederim :)

Yükleniyor...