Sizce bir erkek ve bir kızın arası nasıl olmalıdır knk olabilirlermi ve ne kadar samimi olurlar?

rahat konuşabilirlermi istedkikleri herşey için veya birbirlerini kıskanırlarmı

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede sıra arkadaşımla konuşmadığım hiçbişey kalmamıştı. Etek altı traş olurken permatiği ters mi düz mü kullanıyor ona kadar öğrenmiştim. Oda bana soruyordu bilgi alışverişi oluyordu :) Bunu herkes yapamaz zor iştir, ben kendime zar zor hakim oluyodum bide tam fırlama yaşlarım. Uyarıyorum evde denemeyin ! Sonra naptın sen kankaa diye uyanırsınız 1 gün

0|0
    0|0
    • neden hakim oluyodun anlamadım iticimi geliyodu kızın tüylerini alması

• Çünkü ben gayimm :D (Allah korusun ) Hayır çokta tatlı 1 kızdı. Arkadaşlığımın bozulmasını istemedim , sevgilinden ayrılman kolaydır yenisini bulursun ama bu şekilde herkesle arkadaşlık kuramassın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bu tür sorular gerçekten deli ediyor beni olmaz diyen erkekler annesiyle, kadınlar babasıyla yakın olamıyor o zaman arkadaş, dost dediğim kişiler ailem gibidir her şeyi paylaşırım kadın-erkek fark etmez

0|0
    0|0
  • Olurlar ama sozde hic bir zaman knklik gerceklesmez kan bagi yoksa bu biyolojik dogal secilimden ic gudulerinden kaynaklanan bir sey

0|0
    0|0
  • Ateş, barut misali. Elbet alev alır.

0|0
    0|0
  • Balim benim kiz arkadasim oluyor ki zaten onlar icin yeldayim bn... Fazlasi degil

0|0
    0|0
  • :) kardeş gibi ya.. :D kıskanırsında rahatda olursun onu tanıyosun yani

0|0
    0|0
  • şimdi yazsam mı diye düşünüyorum belki yazarım bekle

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle kızım bunlar benim görüşlerim karşı çıkabilirsiniz erkek ve kız yakın arkadaş bile olabilirler ammaa bir süreye kadar sonra mutlaka bbu biter iki erkeğin ya da kadının dostluğu bir ömür sürebilir ama farklı cins öyle değil peki ne olur nemi olur tabiki şunlar olabilir ya birbirlerini severler ve arkadaşlık aşka dönüşür ve sevgili olurlar ya da mutlaka kız ya da erkek bir sevgili yapar ve ister istemez ayrılırlar ve yahut hiç bir şey olmadan bir kaç gün, ay veya yıl sonra kendiliğinden ipler kopar ve harkes hayatına devam eder şahsımın görüşleri bunladır eklemek veya karşı gelmek ister iseniz lütfet yazınız

• bence doğru

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...