Liseye başladim, yeni ortam filan amasanki beni kabul görmüyorlar. neden? nerede hata yapa bilirim? hatam ne?

liseye başladim , yeni ortam, yeni arkadaşlar derken bir türlü kabul görmedim. böyle aşiri tipsiz ya da kilolu, zayif degilim. normal biriyim neden anlamiyorum. kendi aralarinda iyiler ama bir turlü beni almadilar. neyi yanliş yapa bilirim? hatam nerde? ne ola bilir? hele kizlar adami gormezden geliyor.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaa valla okuyunca gel gel minnoş diyesim geldi :D Sıkıntı etme bu kadar. Lise ortamı farklıdır. Hemen herkes samimi olur ama gerçek dostu bulmak önemlidir. Seni aralarına kabul görmedikleri falan yok aslında bence sen ortama kendini ait hissetmiyorsun. Biraz gayret edip konuşmaya atılgan olmaya çalış. Sonrasın da o kişiler hatta başka insanlar gelip seninle arkadaş olmak isteyecek :) Sıkma bu kdar canını. Haa kızları da çok önemseme. Ergenlik işte burun bir karış hava da olur o yaşlar da insanın. Hele ki kızlar daha beter.

0|1
    0|0
    • söylediklerin çok doğru ama bu ergen kizlar her kese kendilerinin ergen tavirlarini koymuyorlar ama... konuşma konusunda haklisin ama inan atilganliklarim çok oldu fakat netice sifir. belkide dözgün konuşmuyorumdur. bu durumum en kötü yani digerleriyle aranda fark hissediyorsun , sanki kendide bir eksiklik var bunu görüyorlar gibi duygu oluveriyor. en esasda dış görünüşle bağlı.

• yorumum sana kaba gelmesin. sadece neye istinat bu kanaata geldi]ini merak etdim

• yok yahu ne kabası :D Diyecek herhangi bir şey bulamadım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki konuşma tarzın hareketlerinde sorun vardır

0|1
    0|0
  • Onlari takmamaya bak bu arada en iyisi arkan olmasidir

0|0
    0|0
  • bazen oluyor öyle şans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeni gelenleri bende sevmem hic. Zamanla oluşabilir arkadaşlıklar

0|0
    0|0
    • neden ki?

• Ben voleybol oynadigim icin voleybolla ilgilenen kiz ve erkeklerle hep arkadasimdir sendede varsa oyle bir yetenek (gitar futbol online oyun) o tarz insanlarla konuşmaya yakınlaşmaya çalış

• malesef

Yükleniyor...