Benimle bir haftasonu geçirme şansınız olsa nerelere götürür ne yapmak isterdiniz?

169 kumral 57 kiloyum. güzelim süt dilimi değilim bilginize...

• Baaaayan pavyona gidek mi?
    21% (8)10% (7)13% (15)Oy Ver
  • sahilde yürüyüş ve romantik bir yemek
    10% (4)27% (20)21% (24)Oy Ver
  • diskoya ardından çorbacıya :D
    13% (5)5% (4)8% (9)Oy Ver
  • Kahveye gidelim okey atarız :D
    13% (5)4% (3)7% (8)Oy Ver
  • Halısahada maçım var oraya götüreyim beniz izlersin millette olum ne manita yapmışsın hasta oldum desin :D
    5% (2)8% (6)7% (8)Oy Ver
  • senin seçenekler bir b.. ka yaramıyo dur yoruma yazayım :D :D :D
    38% (15)46% (33)44% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ben süt dilimi yazdım süt dilimi değilim diye süt dilimine dönüşmüş :D

0|0
7|52

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Süt dilimi ne ya

0|0
    0|0
    • ne bileyim araya karışmış :D

• k.. a.. ş.. a.. r kelimesini çeviriyor öyle :D

• Haa öğrenmiş oldum ben de mal gibi kinder süt dilimi saniyorum ne alaka diyorum:)

Erkekler Ne Diyor 51

• Nereye götüreceğimin ya da ne yapacağımın ipucunu senden alırdım. Neresinin sana iyi geleceğini öğrenip bir mahsuru yoksa oraya götürürdüm, o istediğin şeyi yapmaya çalışırdım ;-)

Tabiki isteğin benim durumumu aşan bir şey olursa o zaman da hemen çevik bir hareketle keyif alacağını düşündüğüm aktivitelerin içine sürüklerdim seni ;-)

Bunlardan en basitleri buz pateni, kayak, ata binme, araba sineması gibi şeyler olabilirdi :) Luna parka götürüp çocukça da eğlendirilebilir bir kız ;-) İSterse 30 yaşında olsun bundan keyif alacaktır ;-)

0|1
    0|0
    • araba sineması güzel olurdu. hep 50 lerin filmlerinde görüp özenmişimdir...

• Bursaya yolun düşerse götürürüz ne olacak istediğin araba sineması olsun ;-)

• gidelim dağ evine ;) bu mevsimde on numara olur odun kırayım sana saatlerce şömine başında seni tanımaya çalışayım ;) ellerimle yemek yapayım sana bir kadeh şarap eşliğinde yemeğimizi yiyelim :) sabah pencereden deniz manzarasını seyrederken ben kahveyle geleyim yanına mesela ;) nasıl iyi mi böyle ;)

0|0
    0|0
  • Herşeyi ben karşılayayım sen ne istiyorsan onu yapalım bu hafta sonu ;)

1|0
    0|0
    • e bir mesaj gönder de planlayalım ne yapacağımızı hem sadece karsılamakla degıl daha fazlası da olabılır

• tabiki ters :D heyecan verici olsada ters o yüzden olmaz :D

• Peki neden ters gizlilik içerisinde kalır. Tek gece de olabılır veya gece gundu hangı saatler aralıgında uygunsa sana o zaman olur dedıgım gıbı senın sehrınde de olur ev otel vs ayarlayabılırım veya degısıklık olsun dersen ıkımıze uygun farklı sehırde olur yol ucretlerını de karsılarım. Fiziksel olara 1.87 boyum 90 cıvarı 87 cıvarı kılom var vucudum ıyıdır. Performans olarak ta ıyıyımdır erken bosalma gıbı bır sorunum yok kasarak 40 dakıkaları gorebılıyorum zorlarsam daha ustlerıne de cıkabılıyorum. Heyecanlı guzel bır sekılde tatmın olacagından suphen olmasın hem senın ıhtıyacın karsılanır hem ıkımızın guzel bır sekılde zaman gecırmıs oluruz guzel olmaz mı ne cekıncen varsa da soyleyebılırsın yapabılırım :)

• B olabilirdi ama tabi seni iyi tanırsam :)

0|0
    0|0
  • bu sorularda moda oldu. ocakbaşına gidek ya. pide felan yerik.

0|0
    0|0
  • Ben evde uyurum aende otur kitap falan oku surda

0|0
    0|0
  • @pinpi seninle neler yapilmazki?

0|0
    0|0
  • Okey

0|0
    0|0
  • Hiç gezdirmem yemek yaptırrım sana.

0|0
    0|0
  • Sahilde yürüyüş dedim
    İlk başta tanışmak romantik zaman geçirmek lazım
    Gün batiminda sahilde gezip
    Romantik bir yemek yerdik

0|0
    0|0
    • sonra diğer kullanıcılar gibi hesabıda bana yıkma. şimdiden birine döner borcum oldu
      :D

• Benim olduğum yerde hesap her zaman bana aittir :-) :D

Sende bir dönerin lafını yapma :-)

Oda 1,5 lira :-)

• çekirdek çitler muhabbet ederdim heralde bide gülhanede güzel bir semaver çayı olan yer var oraya götürürdüm heralde

0|0
    0|0
  • lavazza da mozarella li sandvic :D

0|0
    0|0
  • senin tarzına baglı :)

0|0
    0|0
  • Koşarak uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Kahvaltı yapardık deniz kenarında sonra sinema yapardık aksama da yemek yapardık beraber yerdik :-D

0|0
    0|0
  • Hmmm harbi harbi önce yemek sonra çay kahve vs sonra sohpet muhabbet derken soluğu dudaklarında alırdım 😍😍😍

0|0
    0|0
  • sen nereye dersen Sahip :)

0|0
    0|0
  • Güzel bir dağ evinde şömine başında kırmızı şarap içip manzara seyretmeye.

0|0
    0|0
  • Kedi severdik, sokaktaki kedilere mama verirdik. Öyle.

0|0
    0|0
  • Gideceğim tek yer havaalanı :D

0|0
    0|0
    • benden mi kaçacan yoksa beni mi postalayacan. zaten bir haftasonu ne gerek var bu kadar zahmete...

• ona henüz karar veremedim :/

• pavyona götürürüm seni süt dilimi değil misin :D kaşşarı çevriyor bu site :D

0|0
    0|0
  • İlla götüreceksek yer farketmez demek geldi içimden :)

0|0
    0|0
  • istediğin yere kardeş

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır. Anlıktır.

0|0
    0|0
  • evde romantik yemek, mum ışığı, kırmızı şarap ve akustik müzik... yemeği ben yapardım.. sonra güzel bir barda canlı müzik... ertesi gün sinema...

0|0
    0|0
  • b olurdu sanırım

0|0
    0|0
  • Cehennemin dibine

0|0
    0|0
  • Senle gideceğimiz tek yer kadıköy kurbağlıdere :)

0|1
    0|0
    • zamanında kurba yavrularını balık diye almışlığım var. bizde toplar ordan çocuklara satar eğleniriz. onlarında unutmayacağı anıları olur benim gibi :D

• nadir olanlar daha değerlidir. eskiden bir cino vardı alternatif yoktu ve çok tatlıydı. şimdi seçmeye çalışmaktan sıkılıp almaktan vaz geçiyoruz.

• Doğru diyorsun zaten eski tadıda yok

• sen nereye gitmek istersin?

dönerciye mi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 6

• Halısahada maçım var oraya götüreyim beniz izlersin millette olum ne manita yapmışsın hasta oldum desin :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • video izleyemiyorum malesef

• +18 bir şarkı galiba :D yinede bir bayan olarak bana bunları yapmayı istemen ilginç :D

• istediğimden değil tabii ki şarkıyı anımsattı sadece soru :D

• i alir daglara cikar. Sacindan tutup belın sıkar falan filan ne sacma sorular ya bunlar seni napalim

0|0
    0|0
  • hiç birşey 😕

0|0
    0|0
    • yinede bişey bulurduk yav bir düşünsene ne kadar çok şey var yapılacak. ne bileyim... bulamadım yok senle bişey yapmayalım gerçekten :D

• hahaha okey 😂

• 169a 57 kilo bilgilerine dayanarak tanidigim iyi bir diyetisyene gotururdum seni. cay da beles

0|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...