Benimle bir haftasonu geçirme şansınız olsa nerelere götürür ne yapmak isterdiniz?

169 kumral 57 kiloyum. güzelim süt dilimi değilim bilginize...

• Baaaayan pavyona gidek mi?
    A seç
  • sahilde yürüyüş ve romantik bir yemek
    B seç
  • diskoya ardından çorbacıya :D
    C seç
  • Kahveye gidelim okey atarız :D
    D seç
  • Halısahada maçım var oraya götüreyim beniz izlersin millette olum ne manita yapmışsın hasta oldum desin :D
    E seç
  • senin seçenekler bir b.. ka yaramıyo dur yoruma yazayım :D :D :D
    F seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
ben süt dilimi yazdım süt dilimi değilim diye süt dilimine dönüşmüş :D

0|0
752

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Süt dilimi ne ya

1|0
    0|0
    • ne bileyim araya karışmış :D

• k.. a.. ş.. a.. r kelimesini çeviriyor öyle :D

• Haa öğrenmiş oldum ben de mal gibi kinder süt dilimi saniyorum ne alaka diyorum:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Nereye götüreceğimin ya da ne yapacağımın ipucunu senden alırdım. Neresinin sana iyi geleceğini öğrenip bir mahsuru yoksa oraya götürürdüm, o istediğin şeyi yapmaya çalışırdım ;-)

Tabiki isteğin benim durumumu aşan bir şey olursa o zaman da hemen çevik bir hareketle keyif alacağını düşündüğüm aktivitelerin içine sürüklerdim seni ;-)

Bunlardan en basitleri buz pateni, kayak, ata binme, araba sineması gibi şeyler olabilirdi :) Luna parka götürüp çocukça da eğlendirilebilir bir kız ;-) İSterse 30 yaşında olsun bundan keyif alacaktır ;-)

0|1
    0|0
    • araba sineması güzel olurdu. hep 50 lerin filmlerinde görüp özenmişimdir...

• Bursaya yolun düşerse götürürüz ne olacak istediğin araba sineması olsun ;-)

• gidelim dağ evine ;) bu mevsimde on numara olur odun kırayım sana saatlerce şömine başında seni tanımaya çalışayım ;) ellerimle yemek yapayım sana bir kadeh şarap eşliğinde yemeğimizi yiyelim :) sabah pencereden deniz manzarasını seyrederken ben kahveyle geleyim yanına mesela ;) nasıl iyi mi böyle ;)

0|0
    0|0
  • B olabilirdi ama tabi seni iyi tanırsam :)

0|0
    0|0
  • bu sorularda moda oldu. ocakbaşına gidek ya. pide felan yerik.

0|0
    0|0
  • Koşarak uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Ben evde uyurum aende otur kitap falan oku surda

0|0
    0|0
  • Sahilde yürüyüş dedim
    İlk başta tanışmak romantik zaman geçirmek lazım
    Gün batiminda sahilde gezip
    Romantik bir yemek yerdik

0|0
    0|0
    • sonra diğer kullanıcılar gibi hesabıda bana yıkma. şimdiden birine döner borcum oldu
      :D

• Benim olduğum yerde hesap her zaman bana aittir :-) :D

Sende bir dönerin lafını yapma :-)

Oda 1,5 lira :-)

• @pinpi seninle neler yapilmazki?

0|0
    0|0
  • çekirdek çitler muhabbet ederdim heralde bide gülhanede güzel bir semaver çayı olan yer var oraya götürürdüm heralde

0|0
    0|0
  • lavazza da mozarella li sandvic :D

0|0
    0|0
  • senin tarzına baglı :)

0|0
    0|0
  • sen nereye gitmek istersin?

dönerciye mi

0|0
    0|0
  • Kahvaltı yapardık deniz kenarında sonra sinema yapardık aksama da yemek yapardık beraber yerdik :-D

0|0
    0|0
  • Kedi severdik, sokaktaki kedilere mama verirdik. Öyle.

0|0
    0|0
  • Hmmm harbi harbi önce yemek sonra çay kahve vs sonra sohpet muhabbet derken soluğu dudaklarında alırdım 😍😍😍

0|0
    0|0
  • burada herkese anlatamam

0|0
    0|0
    • zaten gelebileceğim yer burada anlatılabilecek yerler olur...

• sen nereye dersen Sahip :)

0|0
    0|0
  • Okey

0|0
    0|0
  • Hiç gezdirmem yemek yaptırrım sana.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 6

• Halısahada maçım var oraya götüreyim beniz izlersin millette olum ne manita yapmışsın hasta oldum desin :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • video izleyemiyorum malesef

• +18 bir şarkı galiba :D yinede bir bayan olarak bana bunları yapmayı istemen ilginç :D

• istediğimden değil tabii ki şarkıyı anımsattı sadece soru :D

• i alir daglara cikar. Sacindan tutup belın sıkar falan filan ne sacma sorular ya bunlar seni napalim

0|0
    0|0
  • hiç birşey 😕

1|0
    0|0
    • yinede bişey bulurduk yav bir düşünsene ne kadar çok şey var yapılacak. ne bileyim... bulamadım yok senle bişey yapmayalım gerçekten :D

• hahaha okey 😂

• 169a 57 kilo bilgilerine dayanarak tanidigim iyi bir diyetisyene gotururdum seni. cay da beles

0|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...