Sizce cumhurbaşkanımı daha rahat etmeli yoksa halk mı?

Sizin fikirleriniz nedir bu konuda?

Detay sen ye iç hiç sorgulama :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• zamanında ataturke soruyorlar pasam sıze ne maas vermelıyız dıye.. dıyorkı bır ogretmen kadar..

ağzını açtıkça makam dıyen para dıyen yanınada allahı sıkıştırıp makyaj yapan bır ınsanın doymaması gayet doğal! cumhura hızmet ıcın olmalı reıs.. cumhura küfretmek ıcın degıl.. marketde sıra bekleyen kırmızı ısıkta dıger araçları bekleyen Ahmet Necdet sezerdı benım son cumhurbaşkanım sızınkı sıze mübarek olsun.. bır gun gordum recebı.. sıgara ıcen vatandaşa dıyorkı utanmaza bak.. sen kımsın ya demedıya bu halk ya neyseee ağzımı açmayım ben halkımız herseyın en ıyısını bılır:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• <3 RTE <3 Rahat olsun ki bizde rahat olalım.

0|1
    0|1
    • 3 gündür elektiriklerimiz kesiliyor bende merak ettim cumhurbaşkanlığının hiç elektiriği kesiliyor mu?

Erkekler Ne Diyor 4

• halk tabiki ama maalesef halkın anası ağlıyor.

0|2
    0|0
  • Ülke yönetmek kolay değil eri gelirrahat etmeli
    Yeri geldiğinde de çok zor durumda kalmali

0|0
    0|0
  • cumhurbaşkanı 1 tane halk 77 milyon kişiden oluşuyor. dünyanın hiç bir ülkesinde halk rahat etmez.

0|1
    0|0
    • Etmezmi yoksa etmemeli mi?

• Almanya başbakanı merkel sıradan bir apartman dairesinde oturuyor bu örnek onu geçtim cumhurbaşkanı veya bir başkası halk için orada.

• bak bunu bilmiyordum araştırdım doğruymuş sağol

• Cumhurbaskani kadar rahat adammi var.. Damadi ayri bir şirket sahibi oglu ayri şirket sahibi colugu cocugu amerikan vatandasi ama halka gelince askere git sunu yap bunu yap.. Bu hükümeti.. .. Bippppppp... Acmayim agzimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...