Yurtdışındaki kardeşimden gelen mesaj?

Ben 30 yaşındayım kardeşim 27, küçüklüğünden beri gitmek isterdi yurtdışına yaşamak isterdi orda neyse önce üniversitede erasmusla bir ülkeye gitti sonrada bir şekilde yerleşti amerikaya.. Dün bir şekilde üzülmüşmü napmış "Abla çok özledim be" diye ses kaydı attı ağlıyodu galiba. Normalde ölse demez sevdiğini ama o an çok kötü oldum.. 4 senedir orda.. 4 sene de sadece 8 kez görebildim onu. sizinde varsa yurtdışında sevdiğiniz bilirsiniz ne kadar zordur.

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Yurtdışında cok bulundum hala yurt dışındayım, özlem farklı oluyor. Kendi ülken , ailen, dostlarin gibisi yok.

0|0
    0|0
    • Özleyen olmakta zor.. acaba napıyo falan geldiğinde dikkat ediyorum o kadar dikkatli duruyoki sanki biri zarar vermeye çalışsa üstüne atlıycak gibi. Biz yokuz çünkü. Sanada allah yardım etsin

• Elinizden geldiğince arayin konuşun, yalnız kalmak kötü hele de yurt dışında.

Teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen neden gitmedin ki

0|0
    0|0
  • çok zor katılıyorum size

0|0
    0|0
  • so what?

0|0
    0|0
    • so what ne?

• Bende yurtdışına gitmek isterim. Ama o hep orda ve yanlız. Geldiğinde görüyorum o kadar dikkatli duruyoki biri el atsa kolunu kırcak gibi o ses kaydını duyduğumdan beri aklımda. İstemeyin yurtdışını be özleyen oluyo düşünen oluyo

• biz türkler sonradan yani anadoluya yerleştikten sonra çok milliyetçi olduk... bana göre vatan toprak parçası tabii ki kutsal ve savunulması gerek ama ben çok bağlı değilim toprağa... burası da olur abd de çin de... nasıl olsa bir gün ölüp gideceğiz. giderim ve gittiğim yerde yeni bir hayat kurarım bıraktıklarımı da özlerim evet ama orada da mutlu olup bu özlemi hafifletecek dostlar edinilebilir. Mesela Türkiyede bütün sevdiklerim yanımda ama hiç MUTLU değilim... çünkü berbat bir ülke burası

• nerede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Soru nerde

0|0
    0|0
    • Soruyu bulamadıysan git

• Canım benim bana teyze diyeceğine 2 test çöz lise sınavına çalış tamam mı ablasının ergeni. Kitap okusanda olur yeterki kendini geliştirmek adına bir şey yok. Soru sorsamda sorumu cevaplayabilecek birikim yok sende belliki..

• yeterki kendini geliştirmek adına bir şey yap* olacak.

Yükleniyor...