Depresyondan nasıl çıkarım?

Cevaplarınızı buradan verin. Kimsenin yavşamasıyla uğraşamam.
Sürekli ağlıyorum.
Toplumdan uzaklaştım.
Odama kapandım.
Çikolata bile yemiyorum.
Hassaslaştım.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nedenini bilmek lazım. Annene-babana söylemediysen söyle içtenlikle. Eğer çevrendekilerin yardımıyla çözemiyorsan özel ve güvenilir bir hastaneden psikiyatri randevusu al. Doktora seni en çok üzen sıkan geren her ne varsa önceliği kna vererek anlatmaya başla. Anlat işte içindeki her şeyi. O anlattığın verileri değerlendirip ne yapman gerektiğini sana söyleyecek ve gerekirse antidepresan ilaç yazacaktır. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunlara neyin sebep olduğunu bulmak gerek önce o yüzden psikoloğa git derim ben çok gittim ayıp değil yani gidince deli damgası falan yemiyosun

0|1
    0|0
  • hiç girmeyecektin.. işin zor ben bir girdim on sene oldu hala söyledğin gibi yaşıyorum.. 8)

1|0
    0|0
  • zamanla knk bu hesabi acarken bulanimdaydim ve simdi duzelldim sukur o halimdem ciktim zamanla 5 ay gibi deprasyon bulanim vs gibi seyler yasadim ama simdi gayet iyiyim

0|0
    0|0
    • Darisi basima :(

• Knk ne gibi ki sendendeki sorun ozelden de yazabilirsin istersen ya da anlatabilcegin biseyse burdanda anlat sana iki secenek var hamgismi istersem ama anlat

• Dilberay latif dogan mahmut tuncer falan dinle

0|0
    0|0
  • Yeni çevre edin :)

0|0
    0|0
  • Depresyondan hiç anlamam

0|0
    0|0
  • Milletin yavsamasina izin vererek başla yakın zamanda çıkarsın

0|0
    0|0
  • sakıncalı bir durum... intihara teşebbüste var mı? :?

0|0
    0|0
  • arkadaşlık kurmaya çalış işsizsen normaldir..: :D iş bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence her şey düşün ondan sonra güzel bir duş al ve o duştan sonra tamamiyle yenilenmiş olarak kendini hisse et basit şeyleri üzülme

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız ilaç kullan doktora git yani önce depresyon seviyeleri var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...