Sizce bu tavirlarim yanlis mi siz nasil buluyorsunuz?

Arkadaslar ben biriyle konuştuğum zaman el kol hareketlerini kullanirimjest ve mimiklerimide fazla kullanirim birde rahat konusurum.. Bugunde okulda mudur yardimcisiyla bir konu hakkinda konsumak icin odasina girdim ogretmen vardi yaninda birkac tane neyse ben konuya girdim ama baya rahat tavir sergiledim cunku bizim mudur yardimcisi cok rahat adam kanka gibi kafa adam neyse sonra el hareketlerine cok kullanarak derdimi anlattik ettim boyle digerleride bana tebessüm ederek bakiyordu yaptigim yanlis mi anlamadim ama acayip destek ciktilar bana?

Güncellemeler:
Valla bence normaldi davranisim ama bilemiyorum karsi tarafa nasil yansittim

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Neden yanlış olsun, bu da kendini ifade etme yöntemi sonuçta. Yaşın kaç? Kaçıncı sınıfsın?

0|0
    0|0
    • Hayir yani merka ettim lise sona gidiyorum ben zaten mudur yardimcisi dedigim sey uzerine dusuncem dedi hocamda size soz veriyorum halletcem merak etmeyin dedi falan ama iste hareketlerim cokmu rahatca kacti diye dusunmeden alamiyorum kendimi

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşırıya kaçarsan komik olur dozunda yaparsan cool olur 😊

0|0
    0|0
    • Asiriya kacmadim ya normaldi iste zaten ama olsun

• Bence doğru düzgün ifade edemeyip kelimeleri karıştırmaktansa rahat olup jest ve mimikleri kullanmak doğru olanı kutluyorum seni canısı

• Tesekkur ederim ya sjdjdjd

• çok yanlış yoldasın :)

1|0
    0|0
    • Neden

• Ya xp kazanmak nelere kadirrr

• aynen eig verde boşa gitmesin :)

Yükleniyor...