Sinirden ölücem akıl verin?

Arkadaslar ben 18 yaşındayım ama lise 3 e gidiyorum neyse benim annem babam yok ananem var ve maddi durumumuz çok kötü ben de okul masraflari falan için bir cafede çalışıyorum ve cafe çok saygın bir yer baya cool benim sınıf arkadaslatim çalıştığımi bilmiyolardi sınıftan beni çok sevmeyen bir kız cafede geldi ben geldiğini görmedim masaya gittim siparis almak için kız görünce beni bir gülmeye başladı işte havali havali konuşmaya başladı siparis verdi ben tam giderken bir baksana garson diye tekrar çağırdı ve bir de limonata getir dedi bana bir asagiladi ve okulda her gün bakıp gülüyo ve arada sevgilisiyle falan cafede gelip gülüyo sinirden dovesim var

0|0
21|40

En İyi Erkek Görüşü

• Ah ah :D Aynısıda bana olmuştu. Bende babamı yeni kaybettiğim zamanlarda telefoncuda işe girmiştim. sınıftan bana çok sinir olan bir tip şans eseri çalıştığım dükkana geldi. soru felan sordu dalga geçer gibi felan sonra gitti. hergün arkadaşlarıyla gelip dalga geçip giderdi. Ben tabi birşey yapmazdım o zamanlar sabırlıydım sakindim. Ama sana tavsiyem şudur sen alnının akıyla para kazanıyorsun. Bence onun utanması lazım canısı. kendi geçmişimi gördüm resmen. üzme ve sinirlendirme kendini. merak etme görüceksin olacakları sen :) O ezik büzük kalıcak resmen.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aldirma. Bu onun kucuklugu. Ayiplanacak bir sey yapmiyosun ki. Ben bir kiz arkadasimla bulusacaktim kafede. Onun arkadasi orda garsonmus. Bize bedava cay bile verdi. Yani biz asagilamadik, o da utanmadi. Bozma tavrini. Bu senin isin sonucta.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• İnsanların bu denli anlayışsız olmasına her ne kadar bozulsanda bu yaşlarda hep öyledir olur! İlerleyen dönemde çalışmanın sana neler kattağını eminim ki göreceksin, utanılacak ya da kötü düşüncelere itecek herhangi birşey yok, aldırış etmemelisin, ergen deyip gülüp geçebilmelisin hatta! Bende aybı şartlarda yetiştim diyebilirim, üniden mezun olduktan sonra , aileme yük olmamak adına başka şehre gittim, bar çıkışlarında tezgahta midye sattım, su sattım bir şekilde ayakta kaldım, sonra kendi mesleğime ait bir iş buldum oraya devam ettim, eğer ki zorluk çekmemiş olsaydım zamanında bu atılımı yapamazdım! Sende böyle değerlendir , umursama ! Çünkü sen ben gibi insanlara çalışmadan hiç birşey yok be kardeşim!

1|0
    0|0
  • Çalışmak ayıp değildir. Ayıp olan çalışmamaktır.
    Asla çalışmaktan utanç duymayın. Zengin olup baba parası yiyenlerden olacağınıza önünüzdeki önlükle gurur duymalısınız.

May the Force be with you
    #StarWars

1|2
    0|0
  • öncelikle başınız sağolsun, Allah annenizin, babanızın mekanı cennet eylesin. hayat öyle bir derstir ki insan ne zaman ne ile kendini sınav yapacağını bilemez ve hiç çalışmadığı tecrübesinin olmadığı yerden bir soru çıkar ki öylece kalakalır. Ama bu her zaman böyle olacaktır ki bunu düşünerek her zaman mutlu, umutlu olmaya çalışmalısın. arkadaşına gelince arkadaşın o kadar temiz dürüst biri olsaydı seninle alay etmezdi. aldırmayın görmezden gelin sizin ondan farklı olduğunuzu gösterin umarım bu acı günleriniz kısa zamanda biter.

1|0
    0|0
    • Çok güzel bir yorum teşekkür ederim

• İnşallah kısa süre içerisinde bu dertlerinize derman olacak bir merhem gönderir mevlam.

• adını feriha koydumda böyle bir bölüm vardı arkadaşlar canlandırma olarak izlemek isteyenler aratıp bulabilir.

Bkz:"feriha rezil olurken"

2|0
    1|0
  • Onun yaptığı eziklik Zaten amacı seni kendinden yüksek gördüğü için böyle bişey yaprak seni çizginden çıkartıp o şekilde zarar vermek istiyor. Böylece egosu tatmin olacak. Kötü insanlara sen ne kadar iyi olursan onlar o kadar kudururlar. Tecrübemdir güven bana...

1|0
    0|0
  • iyide utanılacak ne var ki?

sen kendi paranı kazanıyorsun o başkasının parasını yiyor.

her türlü gururlu olan sensin utanması gereken o

1|0
    0|0
  • çalışmanın neresi ayıp ki? sen kötü bir şey yapmıyorsun o yüzden için rahat olsun

1|0
    0|0
  • bende garsonum bu utanılacak bir iş değil öncelikle 1 gülüpp eğlenmelerine takılma hayat sartları değişebilir su durumunun kötü olması böyle devam edeceği anlamına gelmez bende alsancakta bir cafede basladım işe şimdi alaçatıda ünlü birinin barının sefliğini yapıyorum kötü parada kazanmıyorum senle dalga gecen kızla dalga gecebilecek konuma gelebilirsin okuluna daha sıkı sarıl hayatına yön vermeye calıs

1|0
    0|0
  • ee nolmuş yani? sen ne kadar sinir oldugunu belli edersen o kadar eglendirirsin karşındakini.. normalmiş gibi davran.. ama ondan da ötesi başkalarını takmamayı ögren..

1|0
    0|0
  • yoo bunda takacak bişi yokki sen hakkınla çalısıon bunun nesi kötü, basklartını hal ve hareketlerinden kendini üzmein yıpratmnın mantıgı yok. unutma iş le arkadaşşlıgı karıstırırsan, kaybedersın

1|0
    0|0
  • Sen hiç takma kafana kardeşim onların hayatlari boyunca gelemeyegi bir olgunluk ve farkindalik içindesin emin ol...

1|0
    0|0
  • işletme sahibiyle görüş bu durumu ben işletmeci olsam ve benim elemanımla bir müşteri dalga geçse o müşteriyi müşteri demez herkesin içinde rezil eder işyerinden yaka paça dışarı atardım

1|0
    0|0
    • İşletme sahibi ole biri değil yani daha çok müşterisine önem veren biri çalışanına önem vermez.

• Görüşleriniz için teşekkür ederim 😊

• rica ederim :)

• sallama sen o salağı gün gelir devran döner merak etme.

1|1
    0|0
  • Sen dogru olanı yapıyorsun. Allaha havale et. Sahitlik ederim ki Allah onun belasını verecektir.

1|0
    0|0
  • Sabret gunu gelir oda bu duruma duser

1|0
    0|0
    • Mesela cok calisip ilerde iyi bir meslek sahibi olup karsisina luks arabanla cikar gulersin

• takma kafanı öyle karektersizlere işine baksen

1|0
    0|0
  • Bırak kardeşim gülsün.. Bir gün gelecek anlayacaktır ne kadar densiz olduğunu. Senin kendinle gurur duyman gerekir, çalışıp kazanıyorsun.

1|0
    0|0
  • sen hayatını kazanıyosun sonuçta , baba parası yemiyosun

1|0
    0|0
  • Bosver kardesim sen ayip bisimi yapiyosun ki wkmwk pesindesin onun terbiyesizligi takilma

1|0
    0|0
  • takma kafana sen işine gücüne bak

1|0
    0|0
  • Sıkma canını değmez

1|0
    0|0
  • Ona oraya bir daha gelip sipariş verdiğinde de ki hadi ordan git kendin al de

1|0
    0|0
    • Hadi ordan değilde küfür yazmıştım ben oraya anladın sen. Kimseyi de kafana takma canım

• Sen takılma öyle şeylere para bugün var yarın yok. çalışmak ta kötü değil kimin ne olcağı belli olmaz hayat bu

0|1
    0|0
  • sen ayıp bişey yapmadın kardeeeeeeeeeeeeeeeeşşşşşşş onların şerefsiziliği takma s. et :D

1|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin.
    Zor durum bence dövme ya uğraşma.
    O ne derse desin hiiç takma onu (okulda) o dinlenemiyorum diye daha da üzülür.
    Ama dinlenemiyom diyede seni garson diye çağırır orasını bilemem

0|0
    0|0
    • Öyle yapıyo zaten okulda takmadi diye sinir oldu geldi cafede 10 kere çağırdı beğenmedi geri yolladı he he seyler

• patrona söyle ve o geldiğinde başka garson baksın..

0|0
    0|0
  • sen doğrusunu yapıyorsun
    takma aklına

0|0
    0|0
  • Ekmek parası kazanmak utanılcak bişey değil kardeş 10 yaşımdan beri gerek çaycı sanayide çırak berberde çırak petshopta fırında pastanede her yerde çalışıyorum şu an kuymucuda altın parlatıyorum ne gerek var üzülmeye

0|0
    0|0
  • üsendım okumaya

0|0
    0|0
  • Yakışıklı kardeşimi yanına gönderebilirim. Her halukarda onun sevgilisini geçicektir.
    Parada kazanamayan aşkta kazanır..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 20

• Sinirlerini kontrol et onun tahrikine yenilip işinden olma. Umursama ayıp bir şey yapmıyosun alnının akıyla paranı kazanıyosun. ;)

1|1
    0|0
  • Sen işini yapıyorsun. Onun gibi elin erkekleriyle fingirdemiyorsun orada degil mi? Boşuna sinirlenip üzme tatlı canını. Ne aciz kızmış öyle o yahu.

1|0
    0|0
  • ona çalışmanın ayıp olmadığını göstermek için cafeye geldiğinde güleryüzlü davran aa sen mi geldin felan diye sen yakın davranınca daha gıcık olucaktır ve çalışmaktan gurur duyduğunu dile getir

1|2
    0|0
  • canım ya resmen bende sinir oldumda naparsın canım yapcak bişey yok gözünün önünde aşagılar ve dalga geçerse terbiyeli ol gibi bişey diyebilirsin

1|0
    0|0
  • hic sinir olma kendini kotude hissetme sen alninin teriyle parani kazaniyosun o kendini bilmeznde gorur dunyanin kac bucak oldugunu merak etme ;)

1|0
    0|0
  • Sen takma onları neyine gülüyorki o boşver Canım sen onu💋Onun seviyesizliği

1|0
    0|0
  • bırak ne halin varsa görsün, terbiyesiz şey.

1|1
    0|0
  • Nasıl tuttun kendini ben ağzını yüzünü kırmıştım

2|0
    0|0
  • Onun terbiyesizligi sen ne takıyorsun ki çalısmak sanki suç mu üzülme sen. Gün gelir devran döner hayırlısı de geç

1|0
    0|0
  • Senin yerinde olsam asla ezdirmem kendimi o cok kalkan gotunu doverek indirirdim cafede degl ama baska byerde kesin hallederdim isini cok seviyesiz insanlar var.

0|0
    0|0
  • Utanılacak birşey yapmıyorsun, çok sinir ederse de döv benim yerime de 😄

1|0
    0|0
  • çok filimmi izliyonuz siz ya filimlerde sonunu görmüşsündür uygula

1|0
    0|0
    • Keşke bu da bir filmin bölümü olsa

• anaa sen ciddisin o zaman napıcaksın biliyormusun bulaşmicaksın Allahın adaletine güven

• Teşekkür ederim ☺

• Daha 18'sin :) ve inan 30 yaşlarına gelip hiç bişeyi bbaşaramayan insanlar var. Çalışmak ayıp değil ... dik dur hep hayatta. Okulunu aksatma. Her şey güzel olacak :) senin hayatın bu kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • O nasıl insanmis sacini yolar eline veririm öyle kızın

0|1
    0|0
  • döversen haklıyken haksız duruma düsersin. yediremedi saldırdı der. laflarınla asagıla sende onu. ayıp bisey yapmıyorum senin gibi baba parasıda yemiyorum ihtiyacım var calısıyorum karaktersizlik yapma de.

1|0
    0|0
  • sen cizgini bozma namusunla calısıyorsun sonucta onun züppeliği ve aşağılıklığı...

0|0
    0|0
  • Ne var yani? Ne güzel para kazanıyosun işte. Erkek arkadaşıyla geldiğinde sevgilisine güler yüzlü davran öncelik falan göster. Pislik yap işte.

0|0
    0|0
  • Bence hic takma bilee vallaha bende yurt disinda yasiyorum bizim burdada calismayanlara guluyorlar hem onu gectim sen yanlis bisey yapmiosun! Emeginle parani kazaniyorsun, birak onlar baba parasi yesin

0|0
    0|0
  • Bunlar onun kalitesinin dusuk olmasindan kaynakli umursanmaya degmez.

0|0
    0|0
  • Aşşağılayabilir ama seni aşşağılamasını gerektiricek kötü bir şey yapmıyorsun döv gitsin bence :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...