Seksi bir kizla kanka olmayi da istermiydiniz?

herkes siradan kizlarla kanka oluyor kankadan ote gecesi gelmiyor herkes sadece guzellerle sevgili olmayi kabul ediyor peki diyelim seksi guzel tas gibi bir kiz var ona dostca da bakabilme ihtimaliniz hic yokmudur devreye illa fesatlik mi girer😑😑😎

0|0
2|46

En İyi Erkek Görüşü

• İstediği kadar güzel ve seksi olsun. Ben bir şey hissetmiyorsam konu bitmiştir. Hiçbir kızla kanka olma gayreti içerisinde olmam. Kendiliğinden gelişirse olur. Karşı cinsten kanka olur mu bilmem. Sen duygusal bir şeyler hissetmezsin, arkadaşım dersin, karşı tarafın duyguları gelişebiliyor. Tam terside olabiliyor. Bir bakmşsın ki, gönlün kaymaya başlamış.
    Kanka olmak flörtün örtülenmiş halidir. Kişiler aslında flört ediyordur ama bunu ne çevrelerine ne de kendilerine itiraf edemedikleri için yürüttükleri ilişkiye kanka diyorlardır.
    Şunu unutmamak lazım. Kankalık, samimi arkadaşlık bir noktaya kadar. O nokta neresi? Çıkarların ters düştüğü noktaya kadar. Çıkarlar ters düşünce insanlarda ne kankalık kalır ne de başka bir sey. Önemli olan çıkarlar ters düşünce bile arkadaşlık ilişkisinde bencil olmamak. YAPABİLENE NE MUTLU

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Olmaz mı yaa neden fesatlık girsin ki? Siz bayanların sizden başka düşmanı olmadığını idrak etmiş biri olarak güzel bir bayanla kanka olmanın çok ama çok avantajlı olduğunu biliyorum. Hangi mekana girersen gir kankanla o mekandaki hatunların tamamı seni av olarak görür bu bayanla beraber olan adamda illa bişey vardır diye içi içini kemirir milletin bir anda seçilen değil seçen konumuna terfi edersin. Yaşanılmış şeyleri yazıyorum.

0|0
    0|0
  • şakayla züker geçerim

0|3
    1|1
  • seksi veya çirkin, kanka kankadır, ötesi berisi yok benim için. sonuçta oda bir insan. oda bir sır küpü. ayrımım yok öyle güzel çirkin seksi diy. e

1|0
    0|0
  • Dostça bakılır fakat illa ki bir müddet sonra iş değişmeye başlar. Çünkü annem hep derdi; "kızdan arkadaş olmaz" diye. :)

Ateş ile barut sonuçta.

0|0
    0|0
  • Kızla knk olunmaz ki, güzel çirkin fark etmez.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • o en sıkıntılı grup ya yani kanka olsan gözün sürekli kayar sevgili olsan süper ama bu sefer de bakıyorsun güzel değil

0|0
    0|0
  • istemem.

0|0
    0|0
  • Abazaysam zor olur onunla arkadaşlık...

0|0
    0|0
  • Kankam olur😊

0|0
    0|0
  • Kanka demek yataktada yardımcı olmayı gerektirir o yüzden seksi olması daha iyi 😅 Zorda kalınca yardımcı olması lazım 🤒

0|0
    1|0
  • ya knk demek benim için kardeş demektir ya nasıl olursa olsun ona yan gözle bakmam bakmama bana yanlış

0|0
    0|0
  • olsun sen misin hadi ol :))

0|0
    0|0
  • öyle bir kankamız olmadı be. D

0|0
    0|0
  • Oluruz gerekirse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • bütün kankalarım seksi benim

0|0
    0|0
  • Var benim manken gibi arkadaşlarım ne alaka ki?

0|0
    0|0
  • isterdim yoklukta kalınca onu öperdm yavşardm felan iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • yoo bakarız. ama duruma göre değişir. ikide bir tahrik ederse kız olmaz.

0|0
    0|0
  • Yok olabilir kanka mevzuuu

0|0
    0|0
  • balım neden olmasın ki? herkes fizikten etkilenmez sonuçta

0|0
    0|0
  • Ateşle barut patlarrrrr

0|0
    0|0
  • Var benim öyle kankam :)

0|0
    0|0
  • (: bölee bir kanka arıyorumm nerdeyse çıksın gelsin okankam

0|0
    0|0
  • Kankami herkesle olunmazki

0|0
    0|0
  • Kızla kanka olunmaz ya sevgili olacaksın ya da hiçbir şey

0|0
    0|0
  • isterdim tabi çıta yüksek olunca gelende çok olur :)

0|0
    0|0
  • Herşeye açık olmak lazım, olsa fena olma ;)

0|0
    0|0
  • zor tabi...

0|0
    0|0
  • ellerim ben onu :D

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 1

• vay geldi taş devrinin hatunu