Yaa bu mesajlarda neden hep evlenme teklifi ve köle oliğim muhabbeti yapıyonuz gevşekmisiniz alın size cidden soru?

bu ks dekiler gerçek hayatta suskunlar burada konuşuyolar sanırım herkesin içindeki pislik burdamı çıkıyor ne gidin taş maş atın şeytana pis pis insanlar olmayın azıcık ahlaklı olun azıcık

Güncellemeler:
MESAJ KUTUSUNU KAPAT O ZAMAN DİYENLER 2-3 KIZ ARKADAŞIMLA MUHABBET İÇİN KAPATMIYORUM

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşı duydunuz, akıllı olun. :))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kızsın. Köleler bol da evlenme teklifleri henüz gelmedi haha yeni yöntemleri demek 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yazmıyorum, gevşeğimde halbuki hayret

0|1
    1|0
  • "MESAJ KUTUSUNU KAPAT O ZAMAN DİYENLER 2-3 KIZ ARKADAŞIMLA MUHABBET İÇİN KAPATMIYORUM"

Takipçilerin için açabilirsin mesaj kutunu ya da takip ettiğin tam bilmiyorum orasını. Konuştuğun 3 insanla takipleşirsin.

1|0
    0|0
  • Ya o mesajları atanların çoğu düşüncesiz varlıklar ama sende mesaj kutunu kapat diyorum çünkü kapattığın zamanda sen kendin mesaj attığın kişilerden cevap alabiliyosun arkadaşlarınla konuşmana engel değil yani

1|0
    0|0
  • Bu kız dün kuru ekmege bile razıyım Demişti hepsi üşüşmüş demek 😁

1|0
    0|0
  • Kolay gelsin kız olmak zor 😂

1|0
    0|0
  • Hepsini ortak bir yere çağırıp meydan dayağı atarsak normale dönerlermi acaba..

1|0
    0|0
  • Gevşek değil hepsi kardeşim

0|0
    0|0
  • Ben biraz çekıngenım sanal daha iyi gelıyo kendımı aşamaya çalışıyorum sadece :) Brz öz ghuvenım olsa ahh olsaaa :))

0|0
    0|0
  • Burdan insanlara mesaj atanları bile garipsiyorken bide bunlar varmış.. Nasıl yaratıklarsınız siz anlamak mümkün değil

0|1
    0|0
  • Kızlardan kendini fasulyeden sayanlar var.

0|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapatırsan , Bu sorun cözülür p)

0|0
    0|0
  • Yalnızca takip edenlerin mesaj atabileceği biçimde ayarla :)

0|0
    0|0
  • güzel kızsın evlenme teklifi tamam da bu köle oluyum diyen abazanlara bir ton sopa çekmek lazım

0|0
    0|0
    • evlenme teklifide saçma gelen kutusuna bakıyorum benimle evlenirmisin direk one ya iğrençler

• ya zaten direk mevzuyu oraya getirmek akıl karı değil.

• Ya tamam cok guzelsin eyvallah ama direkt teklifle dalmak nedir? Mesajlastigin kizlarla takiplesirsen mesajlari kapatinca mesaj atmaya devam edebilirler. Bu yontem en iyi cozum bence.

0|0
    0|0
    • tamam öyle yapıcam teşekkür

• Rica ederim rahat edeceksin soru cevaplarken de, nasil olsa mesaj atamayacaklar diye.

• merhaba selam diyenlere cevap yazmak ilginizi çekmiyodur belki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...