Bıyıklı kızlar hakkında ne düşünüyosunuz ve küfür eden kızlar hakkında bir kız küfür edermi?

böyle küfür eden masum kızlar cinselllikten hoşlanan kızlar veya ağır abi kavga edip erkekleri döven kızmı iyidir

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• bu konularda kadın erkek diye ayırmayı doğru bulmuyorum yerinde ve abartmadan küfür sıkıntı yaratmaz ama aşırıya kaçması soğutur, insan biraz kendine bakım yapmalı bıyıklı kadınlarla işim olmaz, şiddete karşıyım kavgacı tiplerin yanına yaklaşmam yani bu özellikleri taşıyan kişiler kadın olarak değil genel olarak itici gelir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Ağır abi kısmı haric diger şeylerden bulunan bir kızla cıkmıştım allah korusun bizleri öylelerinden o kadar diyorum...

0|0
    0|0
  • Küfür eden her kız ve erkek iticidir. Bıyıklar ise mümkünse alınmalı, ki kendine eşine değer veren bayan alır sanırım.

0|0
    0|0
  • Nereden aldın sen bu kafayı :)) Sorunu okurken ben de şaşkoloz oldum.

0|0
    0|0
  • bıyıklı asla ve asla. kavgacı çok sevmem ayrıca cinselliği sevmesinde herhangi bir sorun göremiyorum hatta bu tarz bayanlar sanıldığının aksine çok daha kaliteli özgüvenli insanlardır.

0|0
    0|0
  • Kufur eden kizlari cok itici bulurdum ama kiz arkadasimda arada ediyor... Isin garibi bu hosuma bile gitmeye basladi... Sanirim sevmedigim bir ozelligi sevebiliyirmusum

0|0
    0|0
  • Bıyıklı kız candır öpüşürken böyle yüzüne değecek yüzünü hafif kaşındıracak, birlikte traş olcaksınız... Bıyıklı kız = kız gibi kız

0|0
    0|0
  • bıyıklı mı.. batar o öpemezsin.. yüzüne bakınca o gri ince çizgiyi gördükçe kusasın gelir.. hatun dediğin bakımlı olacak.. küfür edebilir ama küfürbaz olmıcak..

0|0
    0|0
  • tombik kızları sevmem sadece yanakları sıkılmalık oluyo orası iyi :D

0|0
    0|0
  • Hepsi kardeşim

0|0
    0|0
  • Bıyıklı kızlara ayran bulaşıyo içince sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi toptan bet

0|0
    0|0
  • Bence etmemeli kız dedıgın narın kıbar olmalı , bıyıklı kızlara gelınce onlarda insan :)

0|0
    0|0
  • bıyıklı kızları sevmiyorum onlar bıyıkla okula gelebiliyorlar ben gelemiyorum. wher is the adalet?

0|0
    0|0
  • küfür olayı değilde yerinde kullanan hatun iyidir mızmız tiki olmaması daha iyi yanında evcil hayvan gezdiriyo hissi veriyo bide aptal sarısın modu sanırsın golden köpeği var

0|0
    0|0
  • tabii ki bıyıklı kızı kimse tercih etmez. Küfür konusuna gelince de bazen sinirlendiklerinde ettikleri küfür sempatik geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Küfür edenleri hiç sevmem. Bıyıklı olanları saymıyorum bile.

0|0
    0|0
  • Hepsi igrenc

0|0
    0|0
  • küfür eden kızlar itici gelir bana.

0|0
    0|0
  • durum göre değişir

0|0
    0|0
  • erkek fatama :D

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Bir kızın bana küfür edeceği tek yer tokmaklama durumunda vuku bulmalı 😂

0|0
    0|0
  • erkekleri döven kız mı?
    küfür eden masum kızlar mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ama bazen öyle oluyor ki adamın anasını avradını ablasını bacısını alıp gün yapıp dolma ve börek eşliğinde dedikodu yapasın geliyor. hem benim bıyıklarım olsa süt içsem bu bıyıkla bulabildiğim sevgilime bıyıklarıma bulaşan sütleri temizleme bahanesiyle öpüşme fırsatı vermez mi. bence erkekler sever bıyığı. tamam sevgiliminkinden çok olmasın ama en azındak kirli sakal bırakalım ona karışmayın erkekler :D

0|0
    0|0
  • itici diyorlar burada ama concon bir tip görüncede süs köpeği gibi kız deyip dalga gecerler. Hakedene küfürde ederim agzına carpar dersinide veririm. gerisinde terbiyemi bozmam tabi.

0|0
    0|0
  • Küfür ettiklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İkiside tarzım değil at çöpe yak daha iyi.😒

0|0
    0|0
  • bamya

0|0
    0|0
Yükleniyor...