Arkadaşımla eskisi kadar yakın değiliz?

Eskiden birbirimize şakalar yapıp gulerdik şimdide öyle ama yeni bir arkadaşla tanıştı ve neredeyse sürekli onla konusuyor. O kızla konuşunca ben susuyorum niye benle konusmuyprsun diye trip atıyor ve benimle biraz mesafeli oluyor. Tek başımıza kaldığımızda çok iyi muhabbet ediyoruz. Ama sürekli o kızla konusuyor ve moralim bozuluyor kizi sevmediğim için muhabbete girmek istemiyorum. Arkadaşımla tekrar arami iyi yapabilmek için ne yapmalıyım?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 3 lü gurup olun

0|0
    0|0
    • Ama ben o kızla iyi anlasamiyorum ışte. Sorun orda.

• Nasıl olacak ki o zaman. Ben anlasmadigim kisilerle konuşamam bunu kendisine de dile getirdin beni alakadar etmez dedi belki de fazla kiskancim bilemiyorum.

• biriyle anlaşman için onu dinlemelisin
      ortak hedeflerinizde beraber olursunuz
      ortak olmayan hedeflerinizdede ayrı

Erkekler Ne Diyor 1

• Zor olur

0|0
    0|0
    • Ben onu sormadım gene aramız çok iyi fakat bazen mesafe koyuyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Her yerde, her zaman, hep başıma gelir benimde. bir arkadaş edindiğimde sonucu aynen böyle olur. Belkide arkadaşının yeni tanıştığı kız seni sevmiyordur ve arkadaşına onunla samimi olma diyordur bu yüzden yalnızken rahat konuşabiliyorsunuz olabilir. Bırak zamana gitsin. Eğer gerçekten seni dostu gibi görüyorsa satıp da gitmezdi zaten.

0|0
    0|0
    • O kadar konuştuk dertlestik biz bunla tartıştık ışte falan diyor bende napiyim beni ilgilendirmez ki ikinizin arasında geçen diyorum ama ben onu önemsiyorum diyor. Anlayamıyorum ve ondan başka yakın bir arkadasim yok kendimi kötü hissediyorum o benimle konusmayinca

Yükleniyor...