Yalancının mumu yatsıya kadar mı yanar?

Arkadaşlar. Sizin hiç yalan söyleyipte ortaya çıkmadığı oldu mu? Yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler ya hani, bu cümleyi yalanlayacak bişey var mı?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim yalanlar hep ortaya çıkar. Hiç beceremiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Var bende

1|0
    0|0
  • valla şimdikiler mum kullanmıyor led lamba hiç sönmüyor

1|0
    0|0
  • Evet öyle

1|0
    0|0
  • Aklı başına geldiğinde mumu söner bence

1|0
    0|0
  • biraz uyanıkları sabahlıyor bazan

1|0
    0|0
  • Ikindiyi görmez ne yatsisi

1|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • benim hiçbir yalanım ortağa çıkmadı en azından büyük yalanlar mesela
    ama tabi yalan çok kötü birşey çocuğum

0|0
    0|0
  • Ben yalan söylemem yalan söyleyenleri de anlamam. Bir insan neden yalan söyler ki? Elbet ortaya çıkacak bir insanın yalan söyleyecek kadar küçülmesine ne sebep olabilir düşünüyorum bulamıyorum.

0|0
    0|0
    • ya hayatın 4-4lük. ya da seni mecbur eden bişey yaşamamssn. bu yzden anlamaya çalşma derim

• Çok şükür herşeye sahibim. Ama bunların hiçbiri aileden değil okudum kazandım ailemde çok mükemmel hayatımda sorunlara yer yok. Ve siz ergen kızların saçma sapan kişileri sevip ayy ben ölüyorum derdim büyük gibi şeyler söylemenizi de anlamıyorum.

• Yalanin ortaya cikmasi bazen cok zor olur, bazen o yalan gercek gibi klişeleşir kalir

0|0
    0|0
  • Sana bütüm samimiyetimle söyleyim kesin çıkıyo. Benim başıma geldiği için biliyorum kız arkadaşımdan başka biriyle evli bir kadınla konuşmaya başladım kadınla anlaştık oda sevğilim olduğunu biliyodu kaçamak yapacaktık. Hayatta anlamaz yakalanmam diye düşünüyodum. Hiç aklıma gelmeyecek imkanı yok dediğim bir sebepten anladı ortaya çıktı çok pişman oldum. Ben yaptım çok pişman oldun hayatta böyle şeyler yapmayın...

0|0
    0|0
  • Konu siz kızlarsa hiçbir sözünüze güven olmaz ! Boşuna erkek sözü dememişler zamanında..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...