Ekonomiden anlayan kadına bakışınızı öğrenebilir miyim?

Ekonomiden anlayan kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Borsa, forex vs. piyasalarda bilgi sahibi olan kadınlara bakışınız nedir?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Ekonomiden anlayan derken ne kastettiğine bağlı olarak değişir muhtemelen.

Herhangi bir konuda uzman olan meslek erbabı hatun şahsiyetler her daim ilgi çeker.

Ama tüm bu bilgileri hobi olarak öğrenen ev kızlarının hoş karşılandığını sanmıyorum.

" seksi oluyolar yaaa siyah etek ve ceketli oluyolar genelde , hiç olmazsa yılışık değiller ciddiler " diye tanımlayan arkadaşta da gördüğümüz gibi ne bildiğinden ziyade titrine ve üniformana bakıyorlar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İyidir para kazandırır. Sadece eşe muhtaç olan tiplerden değildir.
    bir de bunun bir üst modeli var. Hem paranın değerini bilip hemde paragöz olmayanlar işte onlar gerçek çekicidir.

1|0
    0|0
  • Tebrik ve takdir ediyorum onları

1|0
    0|0
  • seksi oluyolar yaaa siyah etek ve ceketli oluyolar genelde , hiç olmazsa yılışık değiller ciddiler ;)

1|0
    0|0
  • bide siyaset ve futbol varsa can dostumdur :)

1|0
    0|0
  • Vallahi cok guzel birsey.. economie'den anliyan bir e$in olursa hic birzaman borc odemezsin. :)

1|0
    0|0
  • bildiğin kadın işte özel bir bakışım olmaz.

0|0
    1|0
  • Yerimm

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin herşeyi bilecek. Tabbiki de anlamalı.

0|0
    0|0
  • hayranım onlara afedersin ama seksi geliyorlar benimde ilgi alanlarım borsa piyasalar

0|0
    0|0
  • yinede kredi kartımı vermem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne kadar da ekonomi bilen bir kadın.

Bunu garip bişeymiş gibi sorman hata. Neden yapmasın ya da yapamasın öyle bişey?

1|0
    0|0
  • ben 24 yasında bır genc kız olarak forex pıyasalarını ıyı tkıp ederım.. borsa da ıslemler yapıyorum.. hısse senedı, altın dovız, emtıya senetlerı ve benzerı alıp satarak 24 saat ınternet uzerınden ıslemlerımı gerceklestırıyorum.. ama oyle buyuk oynamıyorm.. ufak ufak :) MetaTrader, MobilTrader, CTrader programlarını cok ıyı derecede kullanıyorum... Fınansal tabloları artık analız edebılıyorum.. mesela bır kac saat ıcınde kesın kırılma olucak hemen almalısınn dıye ıcımden gecırıyorum... gercekten de oyle oluyor.. :)) ama borsa ısı uzun zaman alıyor.. ben unıversıteden berı takıp edıyorum.. İİBFmezunuyum.. Ekonomıyı borsayı takıp etmem hıc avantaj saglamadı bana erkekler acısından :))) hıc kımse sormadı.. bende soylemedım.. etrafımda da zaten borsaya ılgı duyan bı erkek olmadı hıc bır zaman.. :)) ınsallah sen avantaja cevırırsın arkadasım :DD

1|0
    0|0
  • Nasıl bakıyorlarmış merak ettim :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...