Üst kattaki kiracımdan nefret ediyorum neden mi?

arkadas bunlar yeni evli daha 1 ay oldu evi kiraya vereli ama susmak bilmiyorlar kahkahalar sesli sohbetler en onemlisi en ozel anlarını bile cok sesli yapıyolar her gece her gece insan bıkıyor onları mı dinllicem 1 sene kontrat yaptım cıkında diyemıyorum ama cok pişman oldum evi kiraya verdiğime

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar aç yavrum aç. Duygularını ruhlarını doyurana kadar böyle şeyler olması normal. Eğer aile apartmanı değilse asansör ya da girişe yazılı bir nota bunu dökebilirsiniz. Sayın apartman sakinleri lütfen daha sessiz olalım. Özel anlarınız size özel olsun bize değil. Diyip sonuna da hepinize sessiz geceler... Diye son yazısı koyarsan on numara beş yıldız olur 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gidip uyar

0|0
    0|0
    • ya bilmiyorum kapılarına not bırakcam en sonunda

• yani abi ben de aynı durumdayım ben de çok bıktım ses yalıtımı yapmamışlar belli bir saatten sonra televişzyon ilzyemioruz pc den oyun bile oynayamıoruz sesi fazla açmadığımız halde uyuyamıorum diye adam kapımıza dikildi hani ne kadar sinir bozucu bir durum sen düşün senin yerinde olsam ses yalıtımı yapar hem kendim rahatlardım hem de onalrı rahatlatırdım

• dusunucem :) teşekkür

• Yapacak bişey yok artık müzik aç

0|0
    0|0
    • acıyorum hanımefendi onuda yaptım ama neyse bakalım

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...