Spor hakkında soru soracagım?

geçen yazın tamamı spor yapıyordum squat cardio vs. vücudum cok iyiydi sonra derslerden dolayı bıraktım 12 kilo aldım şu an tekrar baslamak istiyorum ama neden sporu bırakınca kilo alıyorum almak istemiyorum :(

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• metobalizma spor sırasında hızılı çalışıyor bırakınca ani bir yavaşlama oluyor. birde abur cubur diye tabir ettiğimiz besinleri mümkün olduğunca az tüketin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Yakamadığın kalorilerden dolayı :) ev içinde dahi olsa hareketli ol istediğin kadar yemek ye bende yerimde duramadığım dan kilo alamıyorum aşırı enerji var :)

0|0
    0|0
    • olabilir ama bırakınca normalin üstünde istahım acıldı

• evde mekik çek 10 ar 10 ar 8/15 tur mekik çek gün içinde aralıklı yap fayda görürsün

• Bişey yeme açlıktan öl. Bu daha mı iyi? Spor yapınca vücudun çalışır durumda olduğu için fit olursun e çalışmayan Demir paslanır misali...

0|0
    0|0
    • ee ne kadar süre spor yapıcam tekrar kilo vermek için başlayacagım da

• 1 saat felan yapmaya basladım haklısın, yaza kadar artık halledeceğim bir sekilde :))

• Yaza daha çok var eminim istediğin gibi olursun belli azimlisin :) hadi kolay gelsin şimdiden 😄🏋⛹🏿🚴

• Sporu bırakınca yine aynı şekilde yemeye devam edersen kilo alırsın.
    Sporu bırakınca otomatik kilo alınır diye bir şey yok. Tamamen yeme alışkanlığıyla ilgili. Artık eskisi kadar enerji harcamayınca yediklerin kilo olarak sana geri dönüyor

0|0
    0|0
  • yav sporu bırakınca kilio alıosun die bişy yok, spor yapmayan cogu insan kilo alır sana özel bişy değil , spor hayıtmızdan asla cıkarmamaız gereken bir aktivite,

0|0
    0|0
  • oyle devamlılık gerektiriyo bu isler

0|0
    0|0
    • ne kadar süre :(

• haklısın 1 saat yeterli mi önceden 2 saat yapıyordum da

• yeterli olur

• Az yi o zaman

0|0
    0|0
    • istahım acıldı ama

• evet ama iyi hissetmediğim için 1 saatimi ayırıyorum hangi bölüm :)))

• genetiktir Metabolizman yavaştır yemene içmene dikkat etmiyosundur

0|0
    0|0
  • Çünkü sporu brakınca yemek yeme isteğin artıyor ondan yemek yeme isteğini azaltırsan almassın :D

0|0
    0|0
    • nasıl olacak ki

• ekmek yemiyorumda aslında yemek de yemiyorum yapmayı bilmediğim için :D fastfoodla geçiniyorum :D

• Ahah bundan kaynaklanabilir. Yiye yiye hamburgen olcan :D ama dışarıdan beslenenleride benim yiyesim geliyor ^^ :P

Kızlar Ne Diyor 2

• bırakınca formuna dikkat etmiosun demekki veya çok kas yapmışındır bıurakınca kasların yağa dönüşmüştür

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyi brakabikiyormusun ki sporu brakınca kilo almicaksin. Çok dikkat etmen lazım yediklerine.

0|0
    0|0
    • bırakabiliyorum sporu bırakınca iştahım acılıyor

Yükleniyor...