Kızınız/oğlunuz bir yabancıyla evlenmek istese tepkiniz ne olurdu?

Bir gün kızınız/oğlunuz farklı bir ülkeden türkçe dahi bilmeyen birini evinize getiriyor ve biz evlenme kararı verdik diyor ne tepki verirdiniz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayır izin vermem yabancılarla evlenenleri görüyoruz 3 gün sonra boşanıp geliyorlar ayrıoca yabancıyı bırak kendi memleketlim haricinde evlenmesini bile istemezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Oğluma izin verebilirim gelinimin ermeni ve ya yahudi olmama şartıyla. Ancak, kızıma asla izin vermem mecbur kalmadıkça inş.

0|0
    0|1
    • Oğlununda artık tatilerde gördüğüm türkçe bilmeyen türk kültüründen uzak çocukları olur

• Şimdi, oğlumun mutsuzda olmasını istemem. Bizim Türk güzelleri kendilerini çok beyenmiş her erkeği beğenmezler. Ama yabancılarda kendini beğenmişlik yok. Benim oğlumuda Allah güzelliğe takıntılı olarak yaratılırsa yapılacak bir şey yok. Benden nefret etmesini istemem. Ancak kızın müslüman olmasını tabiki isterim ve oğlumun otoriter olmasıda şart.

• Neyse çocuk senin istediğini yap

• Kızımı evlendirmiycem ki 😒

0|0
    0|0
  • ne güzel evlensin

0|0
    0|0
  • Tebrik ederdim zira bizim turklerden daha cagdas ve egosuz alingan olmazlar

0|0
    0|0
  • Müslüman ise sıkıntı yok bir şekilde anlaşırız

0|0
    0|0
  • kendi kararı

0|0
    0|0
  • Rus olabilir 😃

0|0
    0|0
  • Hanım koş pompalıyı getir

0|0
    0|0
    • Sırf bu yüzden öldürcek misin çocuğunu?

• Ben sadece kızıma değil oğluma da kızardım bu durumda :)

• Aynen türk kızları varken ne işin var onlarla derim

• Hayat onun saygı duyarım, evlilikleri için elimdn gelen yardımı yaparım bir baba olarak

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlenebilir hiç bir sakınca görmüyorum. Bende bu düşünceye uzak değilim ki neden çocuğuma engel olayım? Batı kültürünü bilen, yabancı dili olan bir çocuk olur zaten. Sıkıntı olmayacaktır. Anlaşıp sevdikten sonra, hayat arkadaşı olarak gördükten sonra gerisi sadece teferruat olacaktır.

0|1
    0|0
    • Batı demişsin ama herhangi bir yabanci dedim yani bu nijeryali ermenistanli filipinlide olabilir.

• Tanımam lazım evlenmek istediği kişiyi. Bilemedim.

• Önemli olan mutluluklari. Türk olmamasinin bir önemi yok. Sadece dini bu konuda önemli benim için.

1|0
    0|0
  • Yoo hiç sakıncası yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...