İşte böyle bir ailem var?

Annem sabahın korunden aksama kadar calısıyor. Kadın artık gucu yetmıyor. Ve 20 yıldır babam calısmıyor evde otyrup cay kahve ıcıyor. Sureklı kavga edıyolar ben ıse unıversıtedeyım ama 4 yıllık okumuyorym. Bu sene unıversıte sınavlarına hazırlanıyorum. 3 yılım lıseden mezun olalı. sureklı evde kaos var ne gıdebılıyorum ne kalabılıyorum. Babam sureklı hakaret edıyor becerıksız yapamaz edemez dıye özguvenımı dusuruyorlar annemde yapıyor. Babam bı yandanda annemin evlerınının derdınme. Cok huzursuz bı yasamım var hıc bır seyım yerınde gıtmıyor. Evet ailem var evet olanaklarım var sıcak evımde oturuyorum ısteklerım cogu zaman alınıyor. Ama ıc huzurum yok. Neden boyle yardım edın bana ben bu ınsanlar bu kafesten nasıl cıkıcam nasıl kurtulucam? Babamın akrabası da oyle annemın tarafıda. Yalnızım cok. Ne yapmam lazım önerileriniz var mı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cok uzuldum kardrsin ne zaman iatersen sohbet edip derdini paylasa bilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen sabırlı bir kızın. Bunlarda gelir geçer herşeyin ilacı sabır sen şşuan Allah tarafından sınav oluyosun evet babanın yaptığı affedilmeyecek bir davranış babanla kavga ediyomusun peki?

0|0
    0|0
    • Kavga derken bana sureklı annem gıbı olmaya basladın son gunlerde sende cok ıtıcısın. Boyle yaparsan degıl evının kadını olmayı tek bır arkadasın bıle olmaz dıyo bana. Sureklı sözlü eleştri yapıyor.

• Tek im ben. Bılıyorum daha beterlerının oldugunu yanı tahmın edebılıyorum ama benım durumumsa pek gulluk gulustanlık gıbı degıl acıkcası bu saydıkkarım evde hergun sureklı olan seyler

• Yazdım tek ım dıye baslayan cumle

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok çalış ve iyi bir diploma alana kadar sabret. Ailenle de çatışma mevzularına girme. Çok ailede vardır bunlar. Sabır lütfen.

0|0
    0|0
  • asıl şerefsiz banan burada bence sen üni kazanıp başka şehire git ve yeni bir hayat başla bunlar seni bitirirler.

0|0
    0|0
  • hadiiii... bak bence ailenden uzakta takılmalısın biraz.. mesela bir yerde çalışabilirsin hani hem çalışırsın hem okursun.. çalışmanıda eğiitimine yatırırsın... kimsenin derdinide çekmezsin

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun :(

0|0
    0|0
  • sana huzurlu bir ev lazım bence

0|0
    0|0
  • kendine dert arkadaşı bul dertlerini paylaşırsan rahatlarsın

0|0
    0|0
  • ailen cahil sen olma git başka yerlere kendini geliştir yaşa

0|0
    0|0
    • Cahıl mı? Ikısıde okumuslar 4 yıllık ıyı bır bolumden mezunlar.

• okumak cahillik i almaz cahil olmasalar sana karşı daha farklı olurlardı
      senin hevesini kırmazlardı
      seni bunaltmazlardı
      anladın mı?

• Baska caremmı var anlatamıyorum bıle kımse anlatmıyorum kımse bılmıyor ıcımde neler oldgunu. Derslerım ıyı degıl calısmıyorum belkıde gercekten tembelın tekıyımdır..

Kızlar Ne Diyor 2

• Biraz daha dayanman gerekebilir, az daha sabır :/
    Okuman daha iyi senin için ama yine de sadece ne istediğini düşün ve onda başarılı ol 😊

0|0
    0|0
  • Ayrı eve çık bence sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...