Misafir ağırlarken nelere dikkat edilmeli?

Garip bir soru evet. Yarın özel insanları evimizde ağırlayacağız da. En güzel şekilde ağırlamak istiyoruz. Yemeksiz, çay ve tatlı, çerez vs. sunumu yapılacak. Strese girmememiz için ne önerirsiniz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• etrafin toplu olmasına
    odaların kapısı kapalı olmasına
    tuvaletin temiz olmasına, tuvalet kağıtları, çöp vs olmamasına
    yemek vs yaparken ellerin temiz olmasına
    misafirler birşey isterse dikkatlice dinlenmeli
    güler yüzlü olmalı, duvar gibi somurtkan olmamlı insanin hevesi kaçar o zman

gibi vs svsvssvs :D

1|0
    0|0
    • Son satırlar ahajsjsbsj 👍🏻👍🏻👍🏻

• titiz, eksiksiz ve her şey zamanında olmalı

1|0
    0|0
  • temizliğe önem verebilirsiniz güzel yemeklerden ziyade temiz bir ortam olması tabakların sofranın vs o yemekleri daha da güzelleştiricektir

1|0
    0|0
  • hayırdır özel bir kurummusunuz :D

1|0
    0|0
  • saygı ve hürmet işi bitirir

1|0
    0|0
  • Pırt yapmamak lazım

0|0
    0|0
  • amaaaan ne olacak evi toparlarsın kapının önüne terlik koyarsın gelince giysinler sen giydirecek değilsinya :D çayını demlersin biskuvi veya işte kek poaça tarzı hadi bide kısır olsun hepsini hazırla tamammı ilk 20 dakka falan yarım saat ne konuşun bol bol sonra getir servis yap yedik içtikten sonra bir 10 dakka sonrada meyve koyarsın olur biter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk ve en onemli madde: Güleryüz ☺

1|0
    0|0
  • Fazla önemsememeni tavsiye ederim öyle daha hojjj

1|0
    0|0
  • Güler yüzlü sıcak kanlı ol

1|0
    0|0
  • Onuda mi biz söyleyelim

0|0
    4|0
  • Bana misafir geldiginde sehpanin uzerine ikramlik cerez meyve pasta borek koyardim cayi onlarin gelnesine yakin demlerdim. Kahveyi hazir tutardim. Buyur ederdim sorardim ne icmek istediklerini cay kahve diye kahve derlerse sutlu sutsuz cappucino late kofeinsiz mi diye sorardim. Cay derlerse hangisi diye sorardim ve misafirimin yaninda olurdum mutfakta ugrasmazdim. Tv kapali kalir guzel bir radyo kanali aciktir hep cok kisik sesle

1|0
    0|0
Yükleniyor...