Kızlar, bir erkekle aynı evde yaşar mısınız?

bir erkekle bir kız beraber aynı evde yaşar mı sorun olur mu 3. ya da 4. kişilere gerek var mıdır? benimle birlikte aynı kurumda çalışan birisi varda ev arıyor fiyatlar çok pahalı benim oturdugum evin kirasına masrafına ortak olursan gel diyeceğimde sizde desem mi demesem mi? Orta halli kibirli olmayan birisi yani.

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben kendim bir erkekle ayni evde kesinlikle yaşamam. Böyle bir şey iyi tanidiğim ve niyetininin kötü olmadiğini bildiğim bir erkekten teklif edilse sorun olmaz, kibarca teklifini geri çeviririm. Ama yeni taniştiğim veya pek iyi tanimayip ve pek sevmediğim bir erkek bunu teklif etse hakaret olarak algilarim. Onunla görüşmelerimi kisitlarim.

Her kizin buna cevabi farklidir. Yani o kizi sen taniyorsun ama sorup sormamakta karar vermek zor. Yani bu teklife sevinebilir de, olumsuz tepki de verebilir.

0|0
    0|0
  • Yaşanır da yaşayacağım erkeğin kişiliği benim için önemli 😛

0|0
    0|0
    • Sabah 8-9 gibi işe giden aksam 5 gibi evine gelen , bilgisayarda oyun oynayan , sigara içmeyen akşam 12 gibide yatan birisi :D çevreside çok geniş değil. Sizinlede aynı yerde çalışıyor mesela

• Sıradan birisi işte sakin kendi halinde olan bir erkek fazla konuşmayan biri işte. Sana yaklaşımı senin ona yaklaştığın ölçüde olur yani

• öyle bir ev arkadaşı tabiki olabilir :P

Yükleniyor...