Bunları çekmek istemiyorum artık?

Kalabalık bir ailenin çocuğuyum, annem hiçbir şeyden memnun olmayan birisi. Sürekli beni ve kardeşlerimi hem birbirimizle hem de başkalarının çocukları ile kıyaslayıp duruyor. Elalemin çocuklarını geçtim ama kardeşlerimle kıyaslaması ağırıma gidiyor artık. Resmen onları kıskanıyorum onlar gibi olamadığım için. Yemek yapılıyor onlarinki güzel benim ki berbat, temizlik yapılıyor onlarınki güzel benim yaptığım temizlik temizlik değil daha çok pis etmek, onların işi gücü var benım ki boşa giden günler... Bir sürü şey işte en son dün akşam çay demledim kadın onu bile beğenmedi yaptığın hiçbir şey düzgün olmuyor ne biçim insansın dedi.
Babam desen karlı dağdan serin hiçbir şey umrunda değil, bir eşi mi var çocukları mi var geçimi mi var hiç ilgilenmez cebinde parası olsun tamam onun için.
Kardeşlerime gelince hepsi istediğini yapar eder, giyer , istediği yere gider, ben bir şey yapacak olunca ne gereği var, ne işin var orda gitme, zaten bir sürü kiyafetini var harcama paranı... bir sürü şey işte sayarlar.
Çoğunuza göre basit şeyler gelecektir bu söylediklerim ama 28 yıllık hayatımda hep bir eleştiriye hep bir karşılaştırmaya, hor görülmeye maruz kalmış biri olarak dayanamaz oldum.
Başka bir şehre gidip yeni bir hayata başlamak istiyorum bu aileden uzak.
Büyük bir şehir mi yoksa küçük sakin bir şehir de mi daha rahat bir yaşam kurarım? Büyük şehirlerde iş imkanı daha fazla ( gerçi işe yarayacak bir mesleğim de yok ).

Güncellemeler:
Evden kaçacağım tabii ki göndermezler bir yere. Giden gitmiştir bizim aile bir daha dönemezsin o eve.

0|0
58

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...