Lüks arabalardan neden tipsizler çıkar?

Lüks arabaları beğeniyorum ve bakıyorum yanınızdan geçerken birde bakarsınız ki tipsiz bir adam iner asagi nereye bakacağınizi sasirirsiniz. Bu diziler bizi çok yanıltıyor inse ya bir yakışıklı gözgöze gelsek...

Güncellemeler:
Maksat makara amacim tabikide bu değil hayal dünyasında yaşamıyorum laf olsun torba dolsun misali

0|0
8|34

En İyi Erkek Görüşü

• Gözgöze gelme konusuna bişey yapamam ama benim arabamdan hep bir yakışıklı iniyor işte o konuda sorunum yok çok şükür :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin hemen hemen hepsi tipsiz. Güzellik kadına has bişe. Eskaza güzel adam oluncada ya oyuncu oluyor ya da erkenden başı bağlanıyo zaten :D

Sen gönlüne göre olanı ara. Gözüne göreyi boşver :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• cok film izliyorsunuz... diyelimki gozgoze geldiniz ne olacagini dusunuyorsunuz... adam sizin yaniniza gelip numarisini verip sizden hoslandigini soylemesini mi? Komik olmayin lutfen televizyondanda biraz uzak durun insanlari kullandiklari objelere gore deger vermeyin. Hayir sonra ford reno fiat kullanan erkeklerle evleniyorsunuz hayata trip atiyorsunuz. Hayat gaddar vicdansiz ama oyle triplere gelmez.

0|0
    0|0
    • Zaten bu bir hayal gerçek olmayacağını hepimiz biliyoruz kendimizi kandırıyoruz sadece

• bence eger hayallerini gercekten gerceklestirmek istiyorsan biraz gercekci dusun. Ozaman kendini kandirmakdansa gercekdende duzgun ve hali vakti yerinde bir erkekle beraber ciddi bir iliskiniz olabilir. Bence luks arabalari gozlemledigin kadar biraz erkeklerin karakterleri gozlemle ozaman hayal ettigin bir erkekle beraber olup ona maddi olmasada manevi olarak yardimci olup o luks arabalara binebilirisiniz. Hemde yaninizdaki kocaniz olur, arabadan asagi bir aile olarak inerek insaliga guzel bir cevap verebilrisiniz.

• Tsk ederim maksat makara ben evliyim zaten 😊

• 0|0
    0|0
  • Krolar ama para onlarda :S
    Sizde tercih edeceksiniz aşk mı para mı? ;)
    (3. seçenek yok mk! Hem para yok hemde tip yoksa benim gibi yastık olursun evde kalıp anaya :S )

0|0
    0|0
  • Krolar amma paralar onlarda kanks

0|0
    0|0
  • tipsiz demiyelimde bakımsız diyelim :) çalışıyorlar ya da baba parasıylan alıyorlardır lüks arabaları cokta dizi izlemeyin :D:D dizilerdeki gördüğünüz lüks araclar galeriden kiralık hahahah :D

0|0
    0|0
  • adam çirkinliğini parası ile örtüyor. aynı kızların yaptığı gibi orasını burasını açıp çirkinliğini kapatıyo

0|1
    0|0
  • Dizileri boşver. Gerçeğini şöyle özetleyebilirim. Genelde o tipler kendilerine "kroyum ama para bende" derler.

0|0
    0|0
  • Kabak şansı var sende

0|0
    0|0
  • kroyuz emme para bizde ne yapacaan ;)

0|0
    0|0
  • Tiple olmayanı parayla halletmeye çalıştıklarından malum kız milleti paragöz çok iyi biliyolar bunuda.

0|0
    0|0
  • öyle deme ALLAH veriyo günah

0|0
    0|0
  • farkedermi ağzınızın suyu akıyor

0|0
    0|0
  • ula bende çirkinim benim niye güzel arabam yokk :))

0|0
    0|0
  • hem yakisikli hem luks araba sahibi bir adamla goz goze gelen bir pacoz sonucta ne kazanabilirki?

a) adami
    b) arabayi
    c) babayi

0|0
    1|0
  • gıroyum emme, para bendeee

0|0
    0|0
  • İste hepden adaletsizlik olmasın kiminde tip kiminde para 😉

0|0
    0|0
  • ahah. onlar tipi olmadığından o arabaya biniyorlar :D.

0|0
    0|0
  • nerde güdük kel ya da mağara kaçkını var o araçlarda haklısın

0|0
    0|0
  • Çünkü sadece ezik insanların maskeye ihtiyacı olur.

0|0
    0|0
  • yav napsın adam tip yok degerlendıremıo kendini işe güce vuruo, parayla satın alıo oda hayatı,

0|0
    0|0
  • Bir luks arabadan ben çiksam bakarmıydın peki

0|0
    0|0
    • Tartışılır 😀

• Diyosunnn 😊😊 sonra görüşürüz ozaman 😀😀

• Görüşmek üzere :)

• Armudun iyisini ayilar yer demis atalarimiz

0|0
    0|0
  • Sizin gibileri elde etmenin çok kolay olduğu bir kez daha ortaya çıktı :D

0|0
    0|0
    • Elde ettinde mi konuşuyorsun yoksa giydirme mi yapmaya çalışıyorsun

• Büyü de gel hadi evladım oyalama beni

• Ya hadi uza seninle uğraşamam

• Lüks arabam var çok şükür o kadar kötü tipimde yok 😂

0|0
    0|0
  • çirkin şansı olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • dur yakında gelcem )

0|0
    0|0
  • Kroyum emme para bende hesabı :)

0|0
    0|0
  • iki iyiliksiz bir dünya biri oldu mu biri olmaz

0|0
    0|0
  • Merak etme o lüx araçtan inen yakışıklı sana bakmaz 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Abazaa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• oda tipsizliğini lüksle kapatıyo ne yapsın... kızlar para düşkünü olmasa o da o yola kaymaz. karaktere baksalar zaten onunda alıcısı çıkar. ama ah kızlar ah. arabalardan anlamayıp fiyatını biliyorlar ya o işte erkekleri batıran :D

0|0
    0|0
  • Kırolar ama nakit onlarda...

0|0
    0|0
  • Sahin gorunuu murat'tan bir yakisikli inecek olsa yine nereye bakacaginizi sasirirdiniz tabi..

0|0
    0|0
  • Hersey birarada olmuyor işte

0|0
    0|0
  • 😄😄😄 nasıl güldüm ya

0|0
    0|0
  • ne luksu :) gurcistandan bilme neyden getirtiyorlar ucuza biniyorlar :) veya maaşının tamamını veya yarısını kiralıyorlar :) şimdi çıksam bende binerim binmekte ne var :D

0|0
    0|0
  • Hayatin kanunu iste :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...