Bu kizlar neden boyle?

Metro da bu sabah bir kiz gordum. Bacak bacak ustune atmis etegi poposuna kadar yukaridaydi ve sergiliyordu. Bazi kizlar teshiri cok mu seviyor anlamiyorum?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• yani işte erkekler bakınca da suçlu gibi oluyorsun birde bacaklar iyiyse

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oturmasını kalkmasını bilmeyen giymesin. Hadi giydin metroya binme hadi bindin oturma hadi oturdun dikkat et. Ya farkında değil uyarmak gerek ya da farkında niyeti teşhircilik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimdi insanları kınayıp da günaha girmeyelim. Rabbim hepimize hidayet versin İnşaAllah. : )

2|0
    0|0
  • Kadınların ruhunda beğenilmekten aşırı bir haz alma var. Kimi kadınlar bunu bu şekilde teşhircilikle tatmin ediyor. ya da o şekilde hep ilgi görmüşler alışkanlıktan ileri geliyor. Bazende kafayı kullanmayıp sadece vücudu kullanıyorlar bu şekilde istedikleri şeyi karşısındakine yaptırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Hergün metroya binerim , öyle milletin bacaklarına bakayım derdine hiç düşmedim.
    Nedense kadınlar kadınları daha çok kınıyor , daha çok bakıyor :)
    Sapık mısınız siz ya :D

0|0
    0|0
  • Özgür bir kadın o :)
    Sonra beni mikiler zorla diye başlar ağlamaya

0|0
    0|0
  • kız var kız var şimdi herkes aynı değil

0|0
    0|0
  • yoludur yollu :p

0|0
    0|0
  • kesin İzmir metrosudur

0|0
    0|0
  • seviyorlar napak

0|0
    0|0
  • Bosaldim

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Haddimiz değil buradan dedikodusunu yapmak.

0|0
    0|0
  • Ya herseyi gectim kis gunu usumuyon mu arkadas. Ben o kadar giyiniyorum g*tum donuyo millet ciplak geziyo:))

0|0
    0|0
  • her etek giyip bacak bacak üstüne atanları kötülerseniiz ohooo 😂 insanların namus bekçiliği size mi kaldı ama belliki çekemiyosunuz 👎

0|0
    0|0
    • Ama poposu gorunuyordu

• ama canım SANANE sana mı kaldı isterse açar gösterir isterse kapatır. işte siz bunu anlamıyosunuz zihniyetiniz zayıf ben sana 100 kezde söylesem aklına girmez cahilliğinden

• Evet çünkü bir erkeği etkilemek için yapacak başka hiç birşeyleri yok çirkin ve kilolu kızların taktiği bazıları saçlarından tut duvara vur dikkat çekmek için yolda bağıra bağıra gülenler de dahil

0|0
    0|0
Yükleniyor...