"Bugüne kadar hiçbir rüyamın tersi çıkmadı. Düzü de çıkmadı. Her gece boşuna rüya görüyorum. Nereden kapatılıyo bu?

Sabah uyandığımda rüyalarımı yalnızca ben görüyorum diye ALLAH'a şükrediyorum... İsteyenin izleyebildiğini düşünsene Tövbe Bismillah... :)

Güncellemeler:
şii
huu

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben bazen rüyalarımın tamamen gerçeğe dönüştüğünü biliyorum. Bİr keresinde sevgilim bana bir hata yapıyordu ve bende onu tokatlıyordum. Sabah sevgilime bunu anlattım ya saçmalama yaparmıyım öyle birşey dedi. Bende ihtimal vermemiştim ama sabah konuştuğumuz sıralarda tamda o hatayı yapıyormuş ve bu yüzden onu gerçekten tokatladım :D

1|0
    0|0
    • :D Hisli kız

• Bilinç altı oluyorr ve ruhlar o an gördüğümüz yerde bulunuyor derin konular :D

• Neyler neyler. Ruhlar mı? Deme öyle

Erkekler Ne Diyor 5

• O kadar güzel bir başlık yazmışsın ki cevap vermeden geçemedim :D Helal olsun. Güzel soru :D
    Rüyalar bilinç altımızın etkisiyle oluyor biliyorsun. Çok düşünüyorsan çok rüya görürsün. Düşünme engelleyici (seratonin inhibitörü) antidepresanar var. Onlar; nasıl desem kullandığın zaman seni biraz daha relax yapıyor. Kafaya takmıyorsun bazı şeyleri. O zaman daha az rüya göreceğine eminim...

1|0
    0|0
  • Bence boşa uyuyuon sen :D

1|0
    0|0
  • Ben rüyaları kendim kontrol ediyorum sorun yok. :)

1|0
    0|0
  • Ahah :D

1|0
    0|0
  • Demekki erotik ruyalar goruyosun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne goruyosan artikin 😔

1|0
    0|0