Münakaşa etmeli miyim?

Öncelikle sanane deyip gecilemeyecek bir konu çünkü türkiyenin huzuru bundan bozuluyor. Facebookumda aslında bir dönem görüştüğümde bir kız aşırı derece kürt düşmanı ve ağızı çok bozukta bir kız size onunla münakaşa etmeli miyim?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Valla kafatasci veya asiri miliyetci bir insana hicbirsey anlatamazsin. Bosver derim

0|1
    0|2
    • Evet bende bunu düşündüğüm için gerek duymuyorum bir dünya da küfür yiyeceğime eminim zaten tuhaf bir kız biraz beynini kullanamayan bir kızdı kimlik kargaşası yasıyodu

• Aynen. Irkından dolayı bir insana güvenmek saygı duymak aptallık ırkçılık aptallık paralı bir insana tapmak gibi kölelik gibi

• Sacmalik gercekten

En İyi Kız Görüşü

• Bence etmemelisin. Yani Kürt değilim ama huzurun kaçsın istemem. Gereksiz yere canını sıkmasın kardeşim.

0|0
    0|0
    • Bende kürt değilim. Hatta safkan türküm o kızdan daha türküm ama milliyetcilik ayrı fasistlik ayrı kendi ırkını seversin korursun laf söyletmezsin bu milliyetciliktir ama başka ırklara laf söylediğin anda fasist olursun haklısınız ama dünyanın huzurunu bozan tipler keske düzelte bilsek eminim beni aşağılayıp küfretmeye başlayacak

• Teşekkürler her şey için. :)

• Rica edeerim :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu tür tartışmalar kimseye fayda sağlamaz, muhattap olmamak daha hayırlıdır

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum ama bunlara yasak getirilmeli bence baskalarını aşağılamak hemde ırkından dolayı ne kadar acizce bir durum çok can sıkıcı

• Sınıfın grubu var mecburen günde 1 giriyorun evde olunca pcden oda anasayfasina hic bakmam sohbet her zaman kapalı cok rahat oluyo tavsiye ederim

• Benim anasayfamda hep bilgi içerikli seyler var eklediğim isteğini kabul ettiğim kişiyi takipten cıkıyorum :D

• Bence gerek yok. Anlamlı birkaç söz söyle onun aklında kalacak zoruna gidecek ama çok ağır olmamak şartıyla.

0|0
    0|0
  • Onunla konuşmaya bile değmez

0|0
    0|0
    • Aynen öyle ama türkiyenin huzursuzluğunun nedeni bunlar

• öyle tipler laftan anlamaz, o yüzden boşuna yorma kendini engelle gitsin

0|0
    0|0
    • Çok kötü laflar ediyo ama görseniz türk olarak ben bile kızdım aşırı faşist bizim üstün ırk olduğumuzu savunuyo sanki Allah tarafından secilmişiz gibi

• Münakaşayla bişey çözülseydi dediğin mantıklı. Gerek yok münakaşaya

0|0
    0|0
    • Sert dille konusmucam ama o kesin bir dünya küfretcek

• Hayır !

0|0
    0|0
  • boş vaktin var boş insan eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne gerek var

0|0
    0|0
    • Aslında çok grrek var bugün türkiyede iç savas varsa nedeni o insanlar ama işte laftan anlamayacak ve bana küfredecek böyle dar kafalı bir kişilik

• Ben anlıyamıyorum bu toprakları bölmek gayesi güden yabancı güçlere neden maşa oluyorlar beraber huzurla yasamak varken

• Çok doğru dediniz 👏 maşa oluyoruz

Yükleniyor...