İlgim olduğunu kıza söyledim olumsuz yanıt alınca arkadaş kalalım dedim selam veriyor ama soğuk davranıyor sebebi nedir?

sonuçta sana karşı böyle düşüncelerim olmaz dedim eski sevgilisini unutamamış arkadaşlığımız bozulmasın dedim selam veriyor ama konuşmaya çalışınca soğuk davranıyor hiç umursamayan insan selam da vermez böyle yapmasının nedeni nedir?

Güncellemeler:
İlgim olduğunu kıza söyledim olumsuz yanıt alınca arkadaş kalalım dedim selam veriyor ama soğuk davranıyor sebebi nedir?
Bugün arkadaşça sohbet ettim aşırı soğuk kısa cevaplar verdi sorularıma yüzüme dagi bakmadı?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• umut vermek istemiyor.. seven insan her bir hareketten anlam çıkarır.. bunun bilincinde olarak davranış gösteriyor

0|0
    0|0
    • Sence hep böylemi devam edecek

• belki bu tarz şeylere karşı keskin bir duruşu vardır.. evlilik öncesi düşünmediği için bu tarz durumlar rahatsız ediyordur

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya aklını bulandirmistir sen teklif edince. Biraz zaman tanı. Topatlayacaktir. Belki de hep öyle kalır bilemem.

0|0
    0|0
    • 1-2 hafta öncesine kadar gayet samimiydik ben arkadaşlığımın bozulmasını istemiyorum hiç umursamasa selamda vermez arkadaşlarıyla konuşup onu görmezden gelsem işe yarar mı sizce

• ben gördüğüm yerde merhaba der geçerim muhabbet etmem bişi sormam 1 hafta

• Aynen saygı da kusur etme ;)

• Sana umut vermek istemediği için soğuk.

0|0
    0|0
  • ''Arkadaş kalalım''

''Senden hoşlanıyorum''

İkisi bir arada olunca soğuk olması normal.

0|0
    0|0
    • peki düzelme şansı var mı sizce

• Yok kasıtlı bir şey yapma sinir olur. Sadece eskisi kadar ilgili davranma yeter.

• peki teşekkürler umarım düzelir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...